26.04.2017 50 Views

В Індії від укусу очкової кобри помер турист, який хотів з нею сфотографуватися

В Індії від укусу очкової кобри помер турист, який хотів з нею сфотографуватися

Турист помер лише через годину після укусу.

В індійському місті Джодхпур кобра вкусила туриста, коли той позував з нею заради фотографії.

Наголошується, що заклинатель змій поклав рептилію на шию невідомому чоловікові, пише Mirror.co.uk.

Кобра вкусила туриста в щоку. Причому, на запису видно, що потерпілий спочатку не помітив укусу. Але вже через кілька хвилин чоловік відчув себе погано, втратив свідомість і помер.

За інформацією видання, турист помер через годину після укусу. Який вид кобри напав на чоловіка, точно невідомо. Але найбільш поширеним на території країни є очкова змія (індійська кобра), найімовірніше, що це була саме вона.

Нагадаємо, в індійському штаті Уттар-Прадеш протягом семи поколінь родина Бути Ната ловить і змушує танцювати під свою музику отруйних кобр.

За традицією вважається, що заклинателі змій — послідовники бога Шиви. Саме тому Шиву зображують з синьою шкірою і змією на шиї.

Раніше заклинання змій було поширеним явищем в Індії. Проте жителі кажуть, що багатовікова традиція відмирає. Через те, що влада намагається забезпечити дотримання законів про захист тварин, практику заборонили ще в 1991 році.

Previous Гравець збірної України з футболу написав книгу
Next Кістки віком 3 мільйони років змусили вчених переглянути мовну теорію

You might also like

В офіційному виданні «Укрзалізниці» вийшли поради пасажирам, як треба займатися сексом у поїзді

Правила перевезення пасажирів дозволяють це робити. В офіційному виданні «Укрзалізниці» з’явились практичні поради для пасажирів, як треба займатися сексом під час руху поїзда, йдеться у сюжеті ТСН.19.30. Робити це дозволено.

Сексологи розповіли чим загрожує мастурбація і які можуть бути наслідки

У мастурбації є не тільки позитивні наслідки, але і негативні. Про це в інтерв’ю для ТСН.ua розповіли сексолог Наталія Єжова і уролог Антон Глєбов. За словами лікаря-уролога Антона Глєбова, у молодих

Чарівні спроби панди налякати камінь та прем’єр-міністр Канади у піжамі. Тренди Мережі

Кумедні новинки та новини, які цікавлять багатьох, – дивіться у нашій добірці.  Команда ТСН.ua щодня збиратиме для читачів головні тренди соціальних мереж – ключові теми обговорення юзерів, дотепні жарти, кумедні фотожаби та