26.04.2017 80 Views

Вітаємо на борту, принцесо! Екіпаж літака прийняв пологи на висоті 13 тисяч метрів

Жінка перебувала на 28 тижні вагітності й почала народжувати під час польоту.

Екіпаж рейсу Turkish Airlines відсвяткувала прибуття додаткового пасажира на висоті 12 800 метрів: стюарди прийняли пологи в жінки, яка народила дівчинку під час польоту.

Як пише BBC, пасажири також допомогали під час народження дитини, яке почалося незабаром після зльоту літака зі столиці Гвінеї Конакрі до Стамбула.

Дівчинку назвали Кадіжу (Kadiju). Разом із матір’ю їх доставили до лікарні відразу після прильоту до столиці Буркіна-Фасо, де літак здійснив додаткову посадку. Зазначається, що породілля разом з немовлям наразі почуваються добре.

У Turkish Airlines розповіли, що екіпаж помітив, як пасажирка Нафі Діабі (Nafi Diaby), яка була на 28 тижні  вагітності, почала страждати від болю, тож оперативно допоміг їй.

Більшість авіакомпаній дозволяє жінкам при надії подорожувати до 36 тижня вагітності, однак вимагають підписаний лист від лікаря від 28-го тижня, який підтверджує передбачувану дату народження.

Раніше повідомлялося, що екстремальним виявився один із рейсів електрички «Знам’янка – Одеса»: молода жінка, яка їхала додому в село, раптом відчула, що починаються перейми. Дитя вирішило не чекати, доки поїзд прибуде до найближчої зупинки, тож пологи прийняли провідниці.

Previous Чемпіонат світу з хокею: Корея йде без втрат, Казахстан випередив поляків
Next Американець спробував народити дитину, але йому стало боляче

You might also like

В Киевском зоопарке умер бегемот-долгожитель

В киевском зоопарке умерла старейшая бегемотиха в мире по кличке Бреста.

Матери упавшего в вольер к горилле ребенка не предъявят обвинения

Мишель Грегге, матери трехлетнего мальчика, упавшего в вольер к горилле в зоопарке города Цинциннати (штат Огайо, США), не предъявят никаких обвинений.

Круті шкарпетки прем’єра Канади та зворушливе відео дівчинки з протезом. Тренди Мережі

Кумедні новинки та новини, які цікавлять багатьох, – дивіться у нашій добірці. Команда ТСН.ua щодня збиратиме для читачів головні тренди соціальних мереж – ключові теми обговорення юзерів, дотепні жарти, кумедні