26.04.2017 60 Views

Тролінг довгої краватки Трампа і наукова робота київської студентки про мастурбацію. Тренди Мережі

Тролінг довгої краватки Трампа і наукова робота київської студентки про мастурбацію. Тренди Мережі

Кумедні новинки та новини, які цікавлять багатьох, – дивіться у нашій добірці. 

Команда ТСН.ua щодня збиратиме для читачів головні тренди соціальних мереж – ключові теми обговорення юзерів, дотепні жарти, кумедні фотожаби та найпопулярніші відео останніх днів.

Сьогодні, 6 квітня, у мережі сміялися з тролінгу задовгої краватки президента США Дональда Трампа – для аксесуарів американського лідера навіть завели сторінку у Twitter.

Шалену популярним у соцмережі Facebook став пост київської студенки медичного університету імені Богомольця Ганни Лободи, яка на науковій конференції говорила про вплив жіночої мастурбації на задоволеність статевим життям. Тема наукової роботи дівчини стала дуже цікавою багатьом користувачам, а пост зібрав понад 350 репостів та тисячі лайків за неповну добу.

Також у Мережі сміялися з музичного хропіння молодика та захоплювалися папугою, який відтворює дуже кумедні звуки.

  

 

Previous Київське Динамо може придбати ще одного центрального захисника
Next Вчені анонсували смерть Меркурія

You might also like

Кенгуру побывал на завтраке в австралийском кафе

В кафе Goldies Coffee House, которое находится в австралийском Мельбурне, рано утром во вторник, 14 июня, оказался кенгуру.

В конкурсе Miss BumBum впервые поучаствуют женщины старше 50 лет

Организаторы бразильского конкурса на самые красивые женские ягодицы Miss BumBum учредили отдельную категорию для участниц старше 50 лет.

В Індії студентка виявила новий вид носатих жаб

"Ці жаби вже стикаються з загрозою вимирання від різних видів людської діяльності", – повідомила дослідниця. Індійська дослідниця виявила новий вид жаб родини носаті (або риючі).  Про це повідомляє BBC.  Соналі Ґарґ,