Домой / Чудасії / Чиновник спить, робота кипить. Добірка гіфок з політиками, що дрімають

Чиновник спить, робота кипить. Добірка гіфок з політиками, що дрімають

Чиновник спить, робота кипить. Добірка гіфок з політиками, що дрімають

Від народних депутатів України – до світових лідерів

З нагоди Всесвітнього дня сну, ТСН.uа зібрав найсмішніші відеокадри зі сплячими політиками.

Почнемо з українських діячів. 27 листопада 2014 року на першому ж засіданні нової сесії Верховної Ради просто на робочому місці ненадовго задрімав екс-регіонал, нардеп від Опозиційного блоку Юрій Мірошниченко:

Незадовго до цього парламентська телекамера ВР зафіксувала ще одного слугу народу, який спить. Причому його не змогла розбудити навіть гучна промова колеги, яка сиділа попереду:

А так українські парламентарі дрімали в сесійній залі за часів президентства Віктора Ющенка:

Окремої уваги заслуговує сон прем’єра Росії Дмитра Мєдведєва. Цей політичний діяч засинав на публіці двічі. Перший раз — на Олімпіаді:

Після цього Медведєв відчайдушно намагався не задрімати, і в нього це майже вийшло, під час послання Володимира Путіна 4 грудня 2014. Тоді від монотонної і довгої промови президента РФ в сон хилило не тільки прем’єра, а й багатьох інших присутніх:

А ось як безцеремонно заснув, сидячи неподалік від Путіна, губернатор Калінінградської області. Сталося це в липні минулого року під час урочистостей в Балтійську:

Боротися з дрімотою іноді не під силу навіть президенту США Бараку Обамі. Глава Білого дому періодично провалювався в сон на офіційному заході в Польщі в червні 2014 року, під час виступу президента Броніслава Коморовського:

Якщо Обаму ще можна зрозуміти – у нього тоді був дуже щільний робочий графік, плюс акліматизація, то Коморовському повинно бути соромно. Адже він нікуди не літав, і був досить бадьорий, але все ж примудрився задрімати під час промови Обами. Може, президент Польщі це зробив навмисне, щоб помститися американському колезі?

Новини по темі:  101-річний англієць побив рекорд, ставши найстарішим у світі парашутистом

До цього в об’єктиви телекамер потрапив ще один високопоставлений американський чиновник — віце-президент Джо Байден:

Якщо всі перераховані вище політики і жалкують про свої сонні конфузи, то нашому наступного герою – міністру закордонних справ Франції — напевно, все одно. На офіційних переговорах в Алжирі він не просто спав, але і активно усміхався крізь сон:

Однак, за комічністю ще ніхто не переплюнув президента Домініканської республіки. Одного разу він заснув у прямому ефірі під час інтерв’ю на телешоу. Причому провалився в сон з відкритими очима. Ведуча і глядачі були здивовані — чому президент «завис»?

Нагадаємо, Всесвітній день сну відзначається щорічно у п’ятницю другого повного тижня березня — за ініціативою Міжнародного комітету дня сну (World Sleep Day Committee). Він спрямований на пропаганду користі правильного і здорового сну, залучення суспільної уваги до проблеми сну та її медичних, освітніх та соціальних аспектів.