24.06.2017 184 Views

Ще два українських боксера вийшли у фінал домашнього ЧЄ

Всього четверо спортсменів з Україну посперечаються за перемогу

Відразу четверо українських боксерів зуміли здобути перемоги у своїх півфінальних двобоях чемпіонату Європи.

Українець Олександр Хижняк у категорії до 75 кг вийшов переможцем з протистояння з італійцем Сальваторе Кавальяро, Юрій Шестак роздільним рішенням суддів пройшов британця Каллума Френча, а Віктор Вихрист у суперважкій ваговій категорії опинився сильнішим за росіянина Максима Бабаніна.

Також перемогу у денній сесії здобув Микола Буценко  у вазі 56 кг.

Зауважимо, що на ЧЄ-2015 у Болгарії українська збірна залишилась без медалей.

Також Дмитро Замотаєв  і Євген Барабанов  не пройшли бар’єр 1/2 фіналу і стали бронзовими призерами першості Старого Світу.

Новини по темі:  Ибрагимович принял решение покинуть ПСЖ - СМИ
Previous Наприкінці робочого тижня більшість регіонів поллють грозові дощі. Прогноз погоди на 23 червня
Next Фігурант у бурштиновій справі Поляков закликав позбавити його недоторканності

Химик проиграл и покинул Еврокубки

Южненский Химик потерял все шансы продолжить борьбу в Еврокубковом сезоне. Новини по темі:  Ярмоленко рассказал о чемпионатах, в которые не перешел бы

Світоліна не виступатиме до кінця вересня

Перший номер жіночого тенісу України повернеться до змагань тільки на кортах в Пекіні Четверта ракетка світу Еліна Світоліна  оприлюднила свій календар тенісних турнірів на найближче майбутнє. Перший номер жіночого тенісу

Українки програли чинним чемпіонкам світу в першому матчі відбору на Євро-2018

Наступний матч в рамках відбору на чемпіонат Європи Україна проведе 1 жовтня в Сумах Збірна України програла Норвегії в першому матчі відбору на чемпіонат Європи-2018. Підопічні Бориса Чижова не змогли