24.06.2017 104 Views

Тимощенко став призером фіналу Кубка світу зі сучасного п’ятиборства

Тимощенко став призером фіналу Кубка світу зі сучасного п'ятиборства

Виграв турнір француз Валентин Прад

Українець Павло Тимощенко  посів друге місце у фіналі Кубка світу зі сучасного п’ятиборства, який відбувся у Вільнюсі.

Срібний призер олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро впевнено провів фехтування, здобувши 22 перемоги в 35 боях, потім непогано проплив 200 м.

Після двох видів Тимощенко входив в топ-10, а ідеальний конкур підняв українця на 4-у позицію. У комбайні українцеві вдалося ще поліпшити свою позицію — попереду нього виявився лише француз Валентин Прад.

У фіналі Кубка світу брали участь ще двоє українців. Денис Павлюк  зайняв 18-е місце, а Павло Зведенюк — 24-е.

Нагадаємо, що протягом сезону Тимощенко займав перше місце, друге і третє на етапах Кубка світу. У середині липня в Мінську відбудеться чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства. 24 червня в Вільнюсі пройде фінал Кубка світу з сучасного п’ятиборства серед жінок. Україну в ньому представлятиме Зінаїда Батрак.