Домой / Спорт / Український боксер Шелестюк проведе бій проти мексиканця Хесуса Родрігеса

Український боксер Шелестюк проведе бій проти мексиканця Хесуса Родрігеса

Український боксер Шелестюк проведе бій проти мексиканця Хесуса Родрігеса

Поєдинок відбудеться в ніч на друге липня в Сакраменто

Непереможний на профірингу 31-річний українець Тарас Шелестюк  (15-0, 9 КО) в своєму наступному бою в ніч на 2 липня поміряється силами з 25-річним мексиканцем Хесусом Альваресом Родрігесом (15-2-0, 2 КО).

Бій відбудеться на арені Omega Products International в Сакраменто, США. Суперник Шелестюка після серії з 15 перемог зазнав поразки у двох останніх своїх поєдинках – технічним нокаутом проти Руслана Проводнікова в листопаді 2015 го і нокаутом проти Семмі Валентина в березні 2017 го.

Для Шелестюка цей бій буде першим після  перемоги над Джеймі Еррерою, а також, паузи, що виникла через травму.  Шелестюк зазначив, що готується до щільного бою проти Хесуса Родрігеса.

«Я дивився його бій з Русланом Проводніковим. Він не показав нічого екстраординарного. Готуємося до щільного поєдинку. Він боксує як і всі мексиканці, викидає багато ударів, йде вперед. Будемо до цього готові.

Моя команда, мої промоутери, менеджери ведуть роботу в різних напрямках, щоб наступний бій відбувся за звання офіційного претендента на чемпіонський титул WBO ».

Новини по темі:  Как Мугуруса писала историю