Домой / Спорт / НБУ заборонив ПриватБанку проводити фінансові операції з «Динамо»

НБУ заборонив ПриватБанку проводити фінансові операції з «Динамо»

НБУ заборонив ПриватБанку проводити фінансові операції з «Динамо»

У столичного клубу фінансові проблеми

15-16 червня ПАТ КБ ПриватБанк повторно зупинив надання кредитних траншів для ФК «Динамо», які гарантуються депозитом.

У відповідь на запит клубу, ПриватБанк повідомив, що одержав лист від Національного банку України за підписом заступника голови Рожкової К. В., інформує офіційний сайт біло-синіх.

Зазначається, що саме на підставі цього листа ПриватБанк припинив надання траншів за кредитною лінією.

Також ФК «Динамо» офіційно повідомив, що рішення НБУ про пов’язаність клубу з ПАТ КБ ПриватБанк і наказ щодо блокування рахунків були скасовані у судовому порядку 20.03.2017.

У клубі наполягають на тому, що банківські послуги не надаються у необхідному обсязі, оскільки клуб позбавлений доступу до кредитних траншів, які є основним джерелом його фінансування.

«Таким чином, на наше переконання, НБУ здійснює не властиві йому функції, оскільки реальні дії керівництва НБУ та особисто пані Рожкової ставлять клуб у безвихідне матеріальне становище, порушують конституційні права членів трудового колективу та перешкоджають статутній діяльності ТОВ ФК «Динамо» Київ», – йдеться у заяві клубу.

«Ми маємо незаперечні документальні підтвердження (офіційне листування), які свідчать про неупередженість і достовірність даних, що оприлюднюються у ЗМІ уповноваженими особами ФК«Динамо» стосовно проблем з фінансуванням клубу», – додається.

Зокрема, як зазначається, клубу вкрай необхідні кошти для «виплати заробітної плати гравцям і працівникам клубу за травень, своєчасних розрахунків з виконавцями робіт по реконструкції стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського».

«Однак, керівництвом ПриватБанку зазначена заявка не виконується з невідомих причин. На нашу думку, об’єктивні підстави для таких дій відсутні. Клуб відповідно до вимог договору своєчасно сплачував належні відсотки за користування кредитом і здійснював погашення для відновлення лінії», – повідомляє прес-служба київського клубу.

Новини по темі:  Суркіс готовий повернути в «Динамо» Гусєва