08.06.2017 60 Views

«Шахтар» потрапив до 20-ки кращих клубів Європи

Дослідницька компанія Gracenote враховує виступи клубів у внутрішніх турнірах та єврокубках

Дослідницька компанія Gracenote склала рейтинг кращих футбольних клубів Європи, куди потрапив і представник України.

Про це повідомляє сайт компанії. Gracenote у своєму дослідженні використовує результати команд за останні чотири роки. Донецький «Шахтар»  посів 18-е місце.

Лідером рейтингу став переможець Ліги чемпіонів мадридський «Реал» . Друге місце посіла «Барселона» . На третьому місці — «Баварія» . Нагадаємо, в цьому році «Шахтар»  виграв чемпіонат і Кубок України, а в Лізі Європи дійшов до 1/16 фіналу, де поступився «Сельті» .

Previous Уряд затвердив проект будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива
Next Фантастичний розліт цін: випускні сукні можна придбати від 50 до 20000 гривень

Легендарний італійський голкіпер може отримати посаду в ФІФА

Президент ФІФА Джанні Інфантіно хоче зробити свого співвітчизника радником у питаннях розвитку футболу Голкіпер «Ювентуса» Джанлуїджі Буффон має широкий вибір варіантів стосовно своєї подальшої зайнятості. У січні Буффону виповниться 40

НБА. Кливленд выходит в финал НБА

Завершился шестой и, как оказалось, последний матч финала Восточной конференции между Торонто Рэпторс и Кливленд Кавальерс.

Официально: Луис Адриано — игрок Спартака

Бразильский нападающий Милана Луис Адриано перешел в московский Спартак.