01.05.2017 97 Views

Валттері Боттас став 107-м переможцем Гран-Прі в історії Формули-1

Пілот «Мерседеса» Валттері Боттас став 107-м переможцем Гран-Прі в історії Формули-1, вигравши етап в Сочі

У Сочі завершилася гонка етапу чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формули-1 Гран-прі Росії, в якій перемогу святкував фінський гонщик Валттері Боттас з німецької команди  «Мерседес».

Пілот подолав дистанцію в 52 кола за 1 годину 28 хвилин 08.743 секунди. Він був на 0,617 секунди швидший за німця Себастьяна Феттеля з італійської «Феррарі». Третє місце на рахунку іншого фінського гонщика Кімі Райкконена, який також представляє «Феррарі» – рівно 11 секунд відставання.

У загальному заліку лідером залишається Феттель – 86 очок. У Льюїса Хемілтона з , «Мерседес» який сьогодні фінішував четвертим – 73 очки, Боттаса – 63.

Новини по темі:  Реал передумал и снова хочет звездного француза
Previous Стала відома дата прем'єри документальної драми "Діти перемоги" на "1+1"
Next У Макрона заборонили російським ЗМІ висвітлювати свої події - The Guardian

НБА. Оклахома сильнее Далласа, победы Индианы и Денвера

В США состоялись три поединка очередного игрового дня. Новини по темі:  Українські футболістки стали чемпіонками Білорусі

Баскетбол. Паркер приносит победу французам

Бросок Тони Паркера за несколько секунд до финальной сирены приносит Ле Бле столь важную победу над сербами. Новини по темі:  Первый звездный игрок китайской Суперлиги засобирался назад в Европу

Вместо Вестероса – Эмирейтс: звезда Игры престолов посетил стадион Арсенала

Известны по игре в сериале Игра Престолов актер Алфи Аллен побывал на Эмирейтс Стэдиум. Новини по темі:  Українські футболістки стали чемпіонками Білорусі