Українські лучниці виграли Кубок Європи

У складі української збірної виступали Вікторія Дьякова, Олена Борисенко і Тетяна Познякова

Жіноча збірна України зі стрільби з блочного луку виграла золото Кубка Європи.

У складі української збірної виступали Вікторія Дьякова (на фото), Олена Борисенко і Тетяна Познякова.

У фіналі українки змагалися проти збірної Італії і перемогли з рахунком 214:207, інформує Хsport.ua.

До речі, на чемпіонаті світу у Франції жіноча збірна України зі стрільби з луку стала бронзовим призером у командному турнірі.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, фінський гонщик Формули-1 став переможцем Гран-прі Росії.

Previous Генпрокурор розсекретив деталі суду над Януковичем
Next Затоплений вівцями російський корабель та реп-кавери від політиків. Позитивні новини тижня

Суперлига. Победы Химика, Будивельника и Николаева

Состоялся ряд матчей украинской Суперлиги.

Луческу: Севилья прошла Шахтер 10 лет назад благодаря невероятной удаче

Главный тренер Шахтера Мирча Луческу прокомментировал результаты жеребьевки полуфинала Лиги Европы “Все соперники были бы одинаково сложными, но нам придется еще немного труднее, потому что первый матч проводим дома.