01.05.2017 86 Views

Шахтар мінімально здолав Олександрію

До вашої уваги підсумки матчу 27-го туру української Прем'єр-ліги

У неділю, 30 квітня, у Харкові у 27-му турі чемпіонату України з футболу відбувся матч Шахтар – Олександрія (1:1).

Гірникам перемога була потрібна, аби у разі осічки Динамо вже після цього туру гарантувати собі чемпіонство. До перерви донецька команда, що їй не властиво, не створювала гольових моментів. Олександрійці ж могли двічі забивати, але в обох випадках м’яч потрапляв у стійку.

У другому таймі суперники також довго розкачувалися, а єдиний гол був забитий в останній 10-хвилинці: капітан Даріо Срна навісив у штрафний майданчик, де аргентинець Факундо Феррейра з другого поверху відправив м’яч у сітку.

Шахтар – Олександрія 1:0

Гол: 1:0 – Феррейра (81).

Шахтар: П’ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Коваленко (Бланко-Лещук, 72), Степаненко, Марлос, Тайсон, Бернард (Дентіньо, 63), Феррейра (Малишев, 90).

Олександрія: Новак, Сімінін (Прийомов, 90), Басов, Шендрик (Бондаренко, 11), Чеботаєв, Цуріков, Огиря, Мягков, Банада, Грицук, Полярус (Пономар, 73).

Попередження: Ракицький (15), Кучер (31), Дентіньо (65), Тайсон (67), Феррейра (87) – Полярус (33), Цуріков (38), Басов (47), Чеботаєв (57), Сімінін (68).

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, Олімпік і Зоря зіграли внічию, а Дніпро у кінцівці переміг Волинь.

Новини по темі:  Шахтер ввел скидки на билеты для переселенцев и болельщиков с Донбасса