01.05.2017 102 Views

«Шахтар» мінімально обіграв «Олександрію» в чемпіонаті України

У кінцівці зустрічі відзначився Факундо Феррейра

У 27 турі чемпіонату України лідер Прем’єр-ліги донецький «Шахтар» приймав «Олександрію».

Матч видався не багатим на голи. Доля зустрічі була вирішена лише в кінцівці. Багатоходівку «гірників» точним ударом завершив Факундо Феррейра.

В іншоум матчі туру луганська «Зоря» на виїзді не зуміла обіграти донецький «Олімпік».

Гості завдяки точному удару Пауліньо вийшла вперед на 17-й хвилині зустрічі. «Зоря»  успішно утримувала перевагу в матчі аж до 75-й хвилини, поки Немчанінов не пробив Левченка.

А на останніх хвилинах команду підвів Артем Гордієнко, який заробив друге попередження в матчі.

Новини по темі:  Матчі Серії А та В розпочнуться з хвилини мовчання
Previous В окупованому Криму лишилося тільки 28 класів, де навчають українською мовою – звіт правозахисників
Next Німецький парламент виступив за часткову заборону паранджі

Грозный: Я написал Денисову SMS, что Шахтер выиграет Лигу Европы

Наставник Говерлы считает, что донецкому клубу по силам выиграть второй по значимости еврокубок Главный тренер ужгородской Говерлы Вячеслав Грозный считает, что ведущие украинские клубы демонстрируют очень высокий уровень футбола. Новини

Динамо – Наполи. Обзор матча

Вашему вниманию нарезка лучших моментов из матча первого тура Лиги чемпионов, в котором киевское Динамо уступило итальянскому Наполи (1:2). Новини по темі:  Осасуна вернулась в Примеру