29.04.2017 81 Views

Тенісистка Ястремська не втримала перевагу і програла Чепеловій

16-річна українка вилетіла в чвертьфіналі турніру в Стамбулі

Украинска тенісистка Даяна Ястремська зазнала поразки у чвертьфіналі турніру WTA в Стамбулі, поступившись у трьох партіях представниці Словаччини Яні Чепеловій – 6: 2. 6: 7, 4: 6.

Українка після виграного першого сету вела у другій партії з рахунком 5: 2 і двічі подавала на матч, проте не зуміла дотиснути суперницю і упустила лідерство, програвши на тай-брейку. У третій партії більш досвідчена словачка перемогла 16-річну українку.

Матч тривав 2 години 43 хвилини, за які Ястремська не зробила жодного ейсу, 6 разів помилилася на подачі і реалізувала 7 з 16 брейк-поінтів. Чепелова, в свою чергу, один раз подала навиліт, допустила 5 «подвійних» і взяла 6 геймів на подачі українки.

Для 16-річної Ястремський це перший в кар’єрі чвертьфінал в WTA-турі. При цьому українка встановила рекорд в WTA, ставши першою тенісисткою, народженої в 2000-му році, якій вдалося дійти до 1/4 в турі.

У півфіналі стамбульського турніру, призовий фонд якого нараховує 250 тисяч доларів, Чепелова зіграє з переможницею пари, в якій зіграють перша ракетка України Еліна Світоліна  і румунка Сорана Кирстя.

Новини по темі:  Лига чемпионов. Витковице, Спарта и Фрелунда проходят в четвертьфинал
Previous США працюють над новою стратегією війни з Росією - західні ЗМІ
Next Генсек НАТО закликав Анкару поважати верховенство права

Пятов: Дарио был лучшим на поле

Вратарь Шахтера Андрей Пятов поделился мнением об ответной игре 1/4 финала Лиги Европы против Браги Голкипер донецкого Шахтера Андрей Пятов считает, что капитан "горняков" Дарио Срна был лучшим игроком матча

Манчестер Сити готов подписать восемь игроков для Гвардиолы

Манчестер Сити готов выделить для Гвардиолы 370 млн евро на трансферы. Новини по темі:  Лига чемпионов. Витковице, Спарта и Фрелунда проходят в четвертьфинал

Евролига. Победы ЦСКА и Жальгириса, Галатасарай проигрывает Црвене Звезде

Сегодня продолжаются матчи второго тура Евролиги. Новини по темі:  Челси и МЮ поборются за защитника ПСЖ