29.04.2017 61 Views

Тенісистка Ястремська не втримала перевагу і програла Чепеловій

16-річна українка вилетіла в чвертьфіналі турніру в Стамбулі

Украинска тенісистка Даяна Ястремська зазнала поразки у чвертьфіналі турніру WTA в Стамбулі, поступившись у трьох партіях представниці Словаччини Яні Чепеловій — 6: 2. 6: 7, 4: 6.

Українка після виграного першого сету вела у другій партії з рахунком 5: 2 і двічі подавала на матч, проте не зуміла дотиснути суперницю і упустила лідерство, програвши на тай-брейку. У третій партії більш досвідчена словачка перемогла 16-річну українку.

Матч тривав 2 години 43 хвилини, за які Ястремська не зробила жодного ейсу, 6 разів помилилася на подачі і реалізувала 7 з 16 брейк-поінтів. Чепелова, в свою чергу, один раз подала навиліт, допустила 5 «подвійних» і взяла 6 геймів на подачі українки.

Для 16-річної Ястремський це перший в кар’єрі чвертьфінал в WTA-турі. При цьому українка встановила рекорд в WTA, ставши першою тенісисткою, народженої в 2000-му році, якій вдалося дійти до 1/4 в турі.

У півфіналі стамбульського турніру, призовий фонд якого нараховує 250 тисяч доларів, Чепелова зіграє з переможницею пари, в якій зіграють перша ракетка України Еліна Світоліна  і румунка Сорана Кирстя.