29.04.2017 75 Views

Джошуа: «Я не ненавиджу Кличко, але хочу його побити.»

Джошуа: «Я не ненавиджу Кличко, але хочу його побити.»

Британець рішуче налаштований на перемогу в бою проти українця

Чемпіон світу за версією IBF британець Ентоні Джошуа  прокоментував майбутній бій проти українця Володимира Кличка.

Цей бій настільки масштабний, наскільки взагалі може бути поєдинок в боксі. На кону будуть не тільки пояса, але і спадщина в боксі.

Люди хочуть бачити 12 раундів інтенсивного бою супертяжів, у яких є майстерність, сила, таймінг. І вони це побачать, ось тільки скільки це видовище буде тривати, залежить від наших з Кличком можливостей.

Моя вага? Ні, то що я підходжу до цього бою з найбільшим вагою в своїй кар’єрі, ще не означає, що я збираюся ганятися за нокаутом. Я підходжу до цього бою так: потрібно вигравати раунд за раундом. Якщо з’явиться можливість закінчити бій достроково – потрібно користуватися цим. Але я налаштований на 12 раундів бою.

Кличко, можливо, почне швидко, тому що він не зможе тримати високий темп. Адже старіння організму – це така річ, з якою ти нічого не можеш вдіяти. Це закладено на генетичному рівні.

Я не ненавиджу Кличко, я не відчуваю до нього неприязні, але я хочу його побити. От і все. Коли я перейду в режим бою? Я вже переключився в цей режим ще 10 грудня. Навіть коли я не тренувався, я знав, що мене чекає. Мій прогноз? Хтось переможе, хтось продовжить свою кар’єру. І я впевнений, що це буду я “, – заявив Джошуа.

Нагадаємо, в суботу, 29 квітня, Володимир Кличко в Лондоні на стадіоні “Уемблі” проведе бій з Ентоні Джошуа за титули IBF, IBO і WBA.

Новини по темі:  Шелестюк оказался тяжелее своего соперника
Previous Не смішіть мій скотовоз: затонулий російський корабель висміяли яскравою фотожабою
Next Російський військовий корабель затонув після зіткнення із судном, яке перевозило овець

You might also like

Украина берет золото на чемпионате Европы!

Наталья Прищепа приносит Украине первую медаль на чемпионате Европы по легкой атлетике. Новини по темі:  Лейкерс и Никс – самые дорогие клубы НБА

Игрок Днепра: Хотим выйти в финал турнира и выиграть Кубок Украины

Валерий Лучкевич высказал свое мнение относительно будущего кубкового матча 1/2 финала против луганской Зари “С Зарей всегда играть непросто. Новини по темі:  НБА. Торонто установил рекорд клуба

Экс-игрок Реала о своем алкоголизме: Я увиделся с Иисусом

Бразильский защитник турецкого Сивасспора Сисиньо, сообщил, что его жизнь находится в опасности из-за спиртного. Новини по темі:  Шелестюк оказался тяжелее своего соперника