29.04.2017 84 Views

Девід Хей зробив невтішний прогноз щодо Кличка

Девід Хей зробив невтішний прогноз щодо Кличка

Нинішній Кличко — ідеальний опонент для Джошуа, вважає британський боксер

Колишній чемпіон світу в двох вагових категоріях британець Девід Хей впевнений у перемозі свого молодого співвітчизника Ентоні Джошуа в бою з 41-річним українцем Володимиром Кличком. Про це він сказав в інтерв’ю GQ Magazine.

«Правильний вибір часу — це все, особливо в боксі. Знаєте, як свідчить стара приказка: ти настільки хороший, як твій останній бій. А в останньому бою Володимир Кличко зазнав ганебної поразки від Тайсона Ф’юрі. Це був жахливе виступ — найгірший, на мою думку , за всю його кар’єру. Навіть в боях, коли його нокаутували, він боксував краще, ніж проти Ф’юрі.

На момент, коли він вийде в ринг проти Ентоні Джоуша, йому буде вже 41 рік, і він не  боксував 18 місяців. Фактично, нинішній Кличко — ідеальний опонент для Джошуа. На папері-то він великий, а в реальності — як боєць він вже закінчився. Я очікую, що Джошуа здобуде яскраву перемогу і затвердить себе в статусі кращого супертажа світу.

Думаю, існує дуже велика ймовірність того, що Джошуа нокаутує Кличка. Він набагато молодший, набагато атлетичніший, не поступається Кличко в габаритах і силі — просто ідеальний час для Ентоні «, — сказав Девід Хей.

Нагадаємо, в суботу, 29 квітня, Володимир Кличко в Лондоні на стадіоні «Уемблі» проведе бій з Ентоні Джошуа за титули IBF, IBO і WBA.

Previous В США авіакомпанія виплатить компенсацію чоловіку, якого насильно висадили з літака
Next Аварія російського корабля біля берегів Туреччини: рятувальники знайшли всіх членів екіпажу

You might also like

Уткин: отказался от работы в Украине, потому что меня бы никто не понял

Популярный российский спортивный комментатор Василий Уткин рассказал о том, что получал предложения работы из Украины.

Мессі придбав готель в Іспанії

Готель знаходиться на узбережжі Середземного моря в 42 км. від Барселони Ліонель Мессі придбав готель на узбережжі Середземного моря. Будівля розташовується в 42 кілометрах від Барселони і знаходиться в районі,

Тимощук повредился на сборах национальной сборной

Антолий Тимощук рискует пропустить завтрашний товарищеский поединок с Румынией.