28.04.2017 70 Views

«Шахтар» і «Динамо» зіграють у фіналі Кубка України

Київський та донецький клуб зіграють у фіналі вже дев’ятий раз

Донецький «Шахтар» став другим фіналістом Кубка України сезону-2016/2017 і зустрінеться у фіналі з київським «Динамо».

У півфінальному матчі, який відбувся у Харкові, гірники з рахунком 1:0 переграли «Дніпро».

Перший тайм минув без голів, але після перерви «Шахтар» збільшив оберти і почав створювати моменти біля воріт дніпрян. Один з них на 67-й хвилині завершився результативним ударом Тайсона після чудової комбінації за участю іншого бразильця Марлоса.

Гірники довели справу до кінця, здобувши перемогу з рахунком 1:0.

Раніше першим фіналістом стало київське «Динамо», яке розгромило «Миколаїв» з рахунком 4:0.

Фінал Кубка України цього сезону також відбудеться у Харкові 17 травня.

У вирішальному матчі «Динамо» зіграє з «Шахтарем».

Новини по темі:  Последняя из украинок покидает квалификацию американского турнира
Previous В Росії назвали попередню причину катастрофи військового літака Ту-154
Next Disney назвала дату виходу дев'ятого епізоду "Зоряних воєн"

МОК назвав господарів літніх Олімпіад 2024 та 2028 років

Олімпійські ігри через сім років прийме Париж, а через 11 – Лос-Анджелес. Міжнародний олімпійський комітет (МОК) на своїй сесії у середу, 13 вересня, у столиці Перу Лімі визначив міста, у

Ракицкий травмировался в игре с Андерлехтом

Защитник Шахтера и сборной Украины Ярослав Ракицкий травмировался в матче Лиги Европы. Новини по темі:  Месси и Манчестер Сити: цена вопроса – 200 млн

Новорожденный сын Фьюри знает, что "Папа – чемпион"

Чемпион мира по версиям WBA, WBO и IBO в супертяжелом весе британец Тайсон Фьюри (25-0, 18 КО) выложил фото маленько сына. Новини по темі:  Nike выпустил ролик с первым трансгендером