27.04.2017 44 Views

Чемпіонат світу з хокею: Україна поступається у четвертому матчі поспіль

Збірна України програла Казахстану та вилетіла з дивізіону IA

У четвертому турі Чемпіонату світу з хокею, який зараз проходить у Києві. Збірна України програли збірній Казахстану та вилетіла з дивізіону IA.

Вже у першому періоді в воротах України шайба побувала двічі. На третій хвилині Доусу вдався влучний кидок, а за декілька секунд до кінця періоду казахи подвоїли свою перевагу – Сен-П’єр вдруге засмутив господарів турніру.

Проте у другому періоду Україні вдалося відігратись з 0:2. Спочатку Німенко скоротив відставання, а менше ніж за хвилину Бабинець зрівняв рахунок.

Нажаль, у третьому періоду українські хокеїсти пропустили ще дві шайби та програли з рахунком – 2:4.

Таким чином, Україна поки що не набрала ще жодного залікового пункту і втратила всі шанси аби втриматись в дивізіоні IA.

Казахстан — Україна – 4:2 (2:0, 0:2, 2:0)

Шайби: 1:0 — 3 Доус (Боченскі, Семенов), 2:0 — 19 Сен-П’єр (Бойд, Боченскі), 2:1 — 34 Німенко (Лялька, Побєдоносцев), 2:2 — 35 Бабинець (Варивода, Катрич), 3:2 — 41 Міхайліс (Старченко), 4:2 — 57 Боченскі (Степанов, Доус)

Кидки: 47 (13, 18, 16) — 22 (8, 7, 7)

Як вже повідомляв портал Знай.ua, Україна мінімально поступається у третьому матчі.

Previous Приватбанк зменшить ставки по депозитах вже у травні
Next Лавров, Сафронков та Гриби. ТСН перетворив на пісню виступ Росії в ООН

Форвард Милана показал музыкальный талант

Нападающий Джанлука Лападула сыграл на рояле во время ТВ-шоу.

НБА. Дэвис, Уэстбрук и ДеРозан в лучших перформансах дня

Практически в каждом матче игрового дня сильно выделялся хотя бы один игрок.

В Ювентусе назрел конфликт между Дибалой и Аллегри

Аргентинский форвард Ювентуса Паубо Дибала повел себя некорректно во время замены в матче с Сассуоло.