27.04.2017 68 Views

Хокейна збірна України програла третій матч поспіль на чемпіонаті світу

Українські хокеїсти у вівторок мінімально поступилися команді Австрії

Збірна України знову програла на домашньому чемпіонаті світу з хокею в Дивізіоні 1А. Після поразок від Угорщини (3:5) і Польщі (1:2), наша команда поступилася Австрії з рахунком 0:1 і втратила усі шанси у боротьбі за перші два місця, які дають шанс грати в еліті світового хокею.

У першому періоді хокеїсти голів не забили, хоча українці заробили 12 хвилин штрафу проти чотирьох у австрійців. У другому періоді гості скористалися більшістю за чотири хвилин до сирени на перерву – 0:1.

У третьому періоді рахунок не змінився. Статистика ударів: 43:26 на користь австрійських хокеїстів.

Збірна України – єдина на чемпіонаті світу в Києві, яка поки не набрала жодного очка. Якщо наші хокеїсти так і фінішують на останньому місці, то в наступному сезоні їм доведеться грати у нищому дивізіоні.

У турнірній таблиці після 3-х турів у сенсаційного лідирує збірної Кореї 9 очок. Далі йдуть команди Австрії — 6, Казахстану — 5, Польщі — 4, Угорщини — 3, України — 0.

Previous Гройсман хоче зняти "рожеві окуляри"
Next Обама вперше виступив із промовою після того, як залишив пост президента

Исландия упускает победу над Венгрией

Сборная Венгрии сумела отыграться в матче против сборной Исландии, забив на последних минутах матча, чем практически оформила себе Исландия – Венгрия 1:1 (1:0) Голы: Г.

Невероятная защита Маррея

Британец Энди Маррей, в матче третьего круга Открытого чемпионата Австралии, продемонстрировал чудеса скорости, чем заставил капитулировать Сэм Куэрри.