Главная / Спорт / Ультрас Динамо жорстко відповіли відомому блогеру

Ультрас Динамо жорстко відповіли відомому блогеру

Ультрас порекомендували автогонщику їздити на Камп Ноу, на матчі модних команд

Ультрас Динамо жорстко відповіли відомому блогеру

На центральному матчі 26-го туру чемпіонату України з футболу Динамо — Шахтар (0:1) найактивніші фанати столичного клубу шизували по повній програмі. Для цього провели спеціальну акцію, вдягнувшись у все біле. Не обійшлося і без ексцесів: ультрас провокували до бійок, кидали в інших уболівальників фаєра. Таку поведінку розкритикував блогер і автогонщик Олексій Мочанов. Ультрас не забарилися з відовідю. 

— В українському фейсбуці є велика проблема: якщо у людини з’являється кілька тисяч дописувачів, то він починає вважати себе медіа-месією. Він вірить у своє особливе призначення і вчить всіх життя з будь-яких питань. Таким ось опініон-лідером став Олексій Мочанов (Alex Mochanov), який написав великий пост про відвідування матчу ДК — ШД. У пості Льоша написав який він класний і справжній фанат ДК, не те що ось ці недофанаты — ультрас з піротехнікою на секторах. Наш герой в ковбойському капелюсі не скупиться на образи: каже, що фанати — дикуни і аборигени, які, мабуть, проносять піротехніку «в жопі», тому так і смердить. Ну і звичайно головна проблема, що Льошкіним друзям з корумпованою Football Federation of Ukraine поведінка ультрас не подобається. Те саме ФФУ, яке планомірно вбиває наш футбол.

Що ми хочемо сказати нашому ковбою? Дикуни з Ультрас Шахтар Донецьк з перших днів вели боротьбу з ватною заразою на своїй землі. Їх переслідували, викладали списки учасників руху з їх контактними даними, виловлювали по одному. Кілька тисяч цих дикунів воювали і воюють в АТО. Ultras FCMK, Чорноморця та інших східних областей робили все, щоб ватна хвороба не пішла по країні. Учасники всіх ультрас-рухів надають допомогу та є учасниками АТО.

Новини по темі:  В наших матчах с Шахтером всегда много нервов - защитник Динамо

Незважаючи на масовий спад інтересу до футболу, незважаючи на те, що на матчі УПЛ ходить по 5-6 тисяч осіб, з них у тому ж Києві більше тисячі — це представники WBC Ультрас Динамо & РОДИЧІ. Переважна більшість київських уболівальників не може доїхати на домашній матч на Олімпійському, зате тисячі київських ультрас колесять на виїзні ігри по всій Україні і чимало тих, хто на останні гроші пробиває євроматчі.

Здавалося б, є всі передумови до занепаду руху, але ми відомі у всій Європі. Про нас регулярно пишуть провідні ультрас-видання.

Коли кілька місяців тому на матч ДК — Бешикташ приїхало шість тисяч турків, які тероризували весь Київ, то за честь клубу, міста і країни заступилися саме дикуни. Саме вони відбили чимало звичайних хворів з лап приїхали гостей.

Льоша, ти так захоплюєшся футболом на Камп Ноу. От і їдь на матчі цих модних команд. Звичайно, в Україні футбол можна зробити популярним, але щось у твого дружка Павелка це ніяк не виходить (ультрас ж винні).

Ми ж будемо підтримувати наш клуб всіма можливими способами за будь-яких обставин. Навіть незважаючи на твоє ниття, — йдеться у заяві в одній із соцмереж.

Ультрас Динамо жорстко відповіли відомому блогеруДо вашої уваги відео агресивної поведінки донецьких і столичних ультрас.

Нагадаємо, раніше портал Знай.ua повідомляв, що ультрас Динамо яскраво запалювали на матчі з Шахтарем.