Домой / Спорт / УПЛ: Розклад і результати матчів чемпіонату України

УПЛ: Розклад і результати матчів чемпіонату України

Календар, результати матчів і турнірна таблиця української Прем’єр-ліги сезону 2016/2017

УПЛ: Розклад і результати матчів чемпіонату України

Знай.ua пропонує до вашої уваги розклад і результати матчів другого етапу української Прем’єр-ліги сезону 2016/2017.

Календар УПЛ. Сезон 2016/2017

Другий етап

24 тур

8 квітня 2017

Сталь – Волинь 2:0

Зірка – Ворскла 1:0

9 квітня 2017

Олександрія – Зоря 0:0

Карпати – Дніпро 2:2

Шахтар – Чорноморець 1:2

Динамо – Олімпік 4:0

Група 1

М
Команда
І
В
Н
П
МЗ
МП
РМ
О
1
Шахтар
24
20
3
1
50
17
+33
63
2
Динамо
24
16
4
4
51
24
+27
52
3
Зоря
24
12
5
7
35
23
+12
41
4
Олімпік
24
9
8
7
28
34
-6
35
5
Олександрія
24
9
7
8
38
32
+6
34
6
Чорноморець
24
8
7
9
19
24
-5
31

Група 2

М
Команда
І
В
Н
П
МЗ
МП
РМ
О
7
Ворскла
24
7
6
11
26
29
-3
27
8
Сталь
24
7
6
11
22
27
-5
27
9
Зірка
24
7
5
12
21
34
-13
26
10
Карпати
24
5
8
11
25
32
-7
17
11
Дніпро
24
5
11
8
24
32
-8
11
12
Волинь
24
2
4
18
13
44
-31
10

Команда Карпати позбавлена 6 очок

Команда Дніпро позбавлена 15 очок

23 тур

1 квітня 2017

Дніпро – Зірка 1:0

Чорноморець – Олімпік 0:0

Ворскла – Волинь 2:0

2 квітня 2017

Олександрія – Динамо 1:4

Карпати – Сталь 2:0

Зоря – Шахтар 1:2

25 тур

15 квітня 2017

Олімпік – Шахтар

Чорноморець – Олександрія

Зоря – Динамо

Дніпро – Сталь

Ворскла – Карпати

Волинь – Зірка

26 тур

22 квітня 2017

Зоря – Чорноморець

Олександрія – Олімпік

Динамо – Шахтар

Сталь – Зірка

Карпати – Волинь

Дніпро – Ворскла

Новини по темі:  Канело вернется в сентябре и ждет боя с Головкиным

27 тур

29 квітня 2017

Шахтар – Олександрія

Олімпік – Зоря

Чорноморець – Динамо

Ворскла – Сталь

Волинь – Дніпро

Зірка – Карпати

28 тур

6 травня 2017

Олімпік – Чорноморець

Шахтар – Зоря

Динамо – Олександрія

Сталь – Карпати

Зірка – Дніпро

Волинь – Ворскла

29 тур

13 травня 2017

Зоря – Олександрія

Чорноморець – Шахтар

Олімпік – Динамо

Волинь – Сталь

Ворскла – Зірка

Дніпро – Карпати

30 тур

20 травня 2017

Шахтар – Олімпік

Олександрія – Чорноморець

Динамо – Зоря

Сталь – Дніпро

Карпати – Ворскла

Зірка – Волинь

31 тур

26 травня 2017

Чорноморець – Зоря

Олімпік – Олександрія

Шахтар – Динамо

Зірка – Сталь

Волинь – Карпати

Ворскла – Дніпро

32 тур

31 травня 2017

Олександрія – Шахтар

Зоря – Олімпік

Динамо – Чорноморець

Сталь – Ворскла

Дніпро – Волинь

Карпати – Зірка