31.03.2017 196 Views

Український стрибун у воду Бондар отримав дозвіл виступати за Росію

Український стрибун у воду Бондар отримав дозвіл виступати за Росію

Спортсмен, який виступає в синхронних стрибках з 10-метрової вишки, може поїхати на чемпіонат світу в Будапешт

Олександр Бондар заявив, що є повноцінним членом збірної Росії і зможе виступити на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті, якщо кваліфікується на турнір.

Раніше в 2015 році спортсмен, який виступає в синхронних стрибках з 10-метрової вишки, змінив громадянство з українського на російське.

«Я поки не знаю, як там складеться доля, чи зможу кваліфікуватися на чемпіонат світу в Будапешті, – сказав Бондар. – Але я вже «збірник», дозвіл на виступ на чемпіонаті світу у мене є. Прогрес у нас в «синхроні» йде, сьогодні правда не все вийшло. Програма в принципі не змінюється, подумаємо про те, щоб замінити один стрибок. Психологічно у нас ніяких проблем по частині несумісності немає, ми один одного знаємо, можна сказати, з дитинства, всюди разом на змагання їздили. А технічно, звичайно, ще буде багато роботи«.

Previous Протести турок в Брюсселі вилилися в бої, є поранені: з'явилося відео
Next Чотирьох російських спортсменів дискваліфікували за допінг

You might also like

Полицейский, парикмахер и актеры: чем занимаются футболисты по окончанию карьеры

Не всем футболистам их любимый вид спорта остается интересен после того, как они перестают играть на профессиональном уровне.

Брисбен (ATP). Феррер сильнее Томича, Маю проходит Робера

Начались матчи первого раунда мужского хардового турнира в Брисбене.

Наречена Володимира Кличка вирушила в Африку рятувати слонів

Хейден Панеттьєрі в Кенії бере участь в кампанії з порятунку слонів Дівчина і мати дитини екс-чемпіона світу в суперважкій вазі Володимира Кличка американська актриса Хейден Панеттьєрі вирушила в Африку. У