31.03.2017 145 Views

Петиція про позбавлення Тимощука звання почесного громадянина Луцька набрала необхідну кількість голосів

Петиція про позбавлення Тимощука звання почесного громадянина Луцька набрала необхідну кількість голосів

За допомогою спеціальної петиції лучани зібрали достатню кількість голосів, а саме 300, щоб позбавити Анатолія Тимощука звання почесного громадянина міста

Автор петиції Віталій Гуменюк своє звернення мотивував тим, що «під час війни на сході України Тимощук пішов працювати тренером у Росію, яка стоїть за воєнним конфліктом».

Протягом десяти днів виконавчий комітет міської ради має розглянути петицію і винести її на голосування на наступну сесію.

Нагадаємо, Тимощук на два роки підписав контракт із «Зенітом» і виконуватиме обов’язки асистента Мірчі Луческу. Повідомлялося, що цей факт негативно сприйняли ультрас луцької «Волині», в якій Тимощук починав свою професійну кар’єру.

Українець виступав за луцьку «Волинь», донецький «Шахтар», пітерський «Зеніт» і мюнхенську «Баварію», а останньою командою ветерана був казахстанський «Кайрат». У складі збірної України футболіст провів 144 матчі і забив чотири голи.

Previous Протести в Росії: соцмережі здивував несподіваний учасник, опубліковано відео
Next Українські гімнастки тріумфували на змаганнях у Хорватії

You might also like

Усик и Мчуну. Битва взглядов

Украинец Александр Усик (10-0, 9 КО) и южноафриканец Табисо Мчуну (17-2, 11 КО) устроили «дуэль взглядов» накануне субботнего боя.

Борьба. Грузия и Иран — пополнились золотом

Состоялись финальные схватки в двух весовых категориях у мужчин.