Главная / Спорт / Петиція про позбавлення Тимощука звання почесного громадянина Луцька набрала необхідну кількість голосів

Петиція про позбавлення Тимощука звання почесного громадянина Луцька набрала необхідну кількість голосів

Петиція про позбавлення Тимощука звання почесного громадянина Луцька набрала необхідну кількість голосів

За допомогою спеціальної петиції лучани зібрали достатню кількість голосів, а саме 300, щоб позбавити Анатолія Тимощука звання почесного громадянина міста

Автор петиції Віталій Гуменюк своє звернення мотивував тим, що «під час війни на сході України Тимощук пішов працювати тренером у Росію, яка стоїть за воєнним конфліктом».

Протягом десяти днів виконавчий комітет міської ради має розглянути петицію і винести її на голосування на наступну сесію.

Нагадаємо, Тимощук на два роки підписав контракт із «Зенітом» і виконуватиме обов’язки асистента Мірчі Луческу. Повідомлялося, що цей факт негативно сприйняли ультрас луцької «Волині», в якій Тимощук починав свою професійну кар’єру.

Українець виступав за луцьку «Волинь», донецький «Шахтар», пітерський «Зеніт» і мюнхенську «Баварію», а останньою командою ветерана був казахстанський «Кайрат». У складі збірної України футболіст провів 144 матчі і забив чотири голи.

Новини по темі:  Чемпионат Англии. Боевая ничья Манчестер Юнайтед и Ливерпуля