19.11.2016 57 Views

НБА. Трипл-дабл Уэстбрука приносит победу Оклахоме, Кливленд бьет Детройт

В самой сильной баскетбольной лиге мира прошел очередной игровой день.

Оклахома-Сити – Бруклин 124:105 (34:40, 30:21, 32:21, 28:23)

Оклахома-Сити: Уэстбрук (30 + 11 подборов + 13 передач), Оладипо (26 + 6 передач), Адамс (15), Роберсон (8), Сабонис (6) – старт; Ловернь (13), Кантер (13), Абринес (10), Грант (3), Кристон (0), Синглер (0).

Бруклин: Лопес (22), Богданович (13), Холлис-Джефферсон (13), Букер (4), Фой (2) – старт; Беннетт (12), Килпатрик (10), Хэмилтон (10), Харрис (7), Феррелл (6), Уайтхэд (4), Маккаллоу (2).

Новини по темі:  Харківський «Локомотив» виграв міжнародний волейбольний турнір у Польщі
Previous Фанатов из России не пустят на матч МЮ в Одессе
Next Десятки стран мира решили отказаться от использования угля

NCAA. Близнюк набирает рекордное количество очков

Украинец Богдан Близнюк провел очередную качественную игру за университет восточного Вашингтона. Новини по темі:  Ибрахимович: Я перехожу в Манчестер Юнайтед

Золото, срібло і бронза. Українці зібрали повний комплект на Кубку світу

Кращий результат у екіпажу Кічасова-Горлова Українка екіпаж байдарочниць Марія Кічасова / Анастасія Горлова виграв етап Кубка світу в Седезі на дистанції 200 метрів. Другими на дистанції 500 метрів стали каноїсти

КДК ФФУ дискваліфікував 14 екс-футболістів харківського «Металіста» за договірні матчі

Для усіх футболістів КДК ФФУ також встановлено випробувальний строк у 2 роки, протягом якого вони мусять довести особистою поведінкою своє виправлення Контрольно-дисциплінарним комітетом ФФУ завершено розгляд справи за заявою Комітету