Спорт

Дев’ять тенісистів представлять Україну на змаганнях US Open

Турнір Великого Шолома, що проходитиме в Нью-Йорку, стартує 28 серпня, а завершиться 10 вересня В Нью-Йорку стартуватиме останній у нинішньому сезоні турнір Великого Шолома — Відкритий чемпіонат США (US Open).

Спортивное питание для улучшения показателей

Аминокислоты — это добавки, предназначенные для роста мышц. Из них строятся белки, что очень важно для всех, кто занимается спортом. Аминокислоты предназначены не только для роста, но и для укрепления

Українець Юрій Шестак став чемпіоном Європи з боксу, перемігши у фіналі росіянина

Харків’янин Юрій Шестак виграв перше золото для збірної України на домашньому чемпіонаті Європи з боксу На чемпіонаті Європи з боксу у Харкові сьогодні проходять фінальні бої. У категорії до 60

Менеджер Джошуа: Залишилося близько двох тижнів до прийняття командою Кличка рішення

Британець назвав чотирьох суперників, з ким би він хотів битися Едді Хірн, що представляє інтереси чемпіона світу за версіями WBA IBF IBO в суперважкій вазі Ентоні Джошуа, заявив про свою

Ще два українських боксера вийшли у фінал домашнього ЧЄ

Всього четверо спортсменів з Україну посперечаються за перемогу Відразу четверо українських боксерів зуміли здобути перемоги у своїх півфінальних двобоях чемпіонату Європи. Українець Олександр Хижняк у категорії до 75 кг вийшов

Сіренко знову нокаутував суперника на перших секундах бою

Новий підопічний Башира впевнено переміг в третьому бою на профірингу Перспективний 22-річний український надважковаговик Владислав Сіренко  (3-0, 3 КО) сьогодні в Кейптауні, Південно-Африканська Республіка, здобув свою третю перемогу на професійному

Тимощенко став призером фіналу Кубка світу зі сучасного п’ятиборства

Виграв турнір француз Валентин Прад Українець Павло Тимощенко  посів друге місце у фіналі Кубка світу зі сучасного п’ятиборства, який відбувся у Вільнюсі. Срібний призер олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро впевнено провів

Ребров собі у помічники в «Аль-Ахлі» узяв лише іспанців

Допомагати Сергію Реброву у Саудівській Аравії будуть лише іспанські фахівці Головний тренер «Аль-Ахлі» Сергій Ребров у свій тренерський штаб залучив лише іспанських фахівців. «Керівництво клубу дає мені карт-бланш на формування

Буценко і Хижняк стали першими українськими фіналістами домашнього ЧЄ з боксу

Пізніше ще четверо українців поведуть боротьбу за вихід у фінал У харківському СК «Локомотив» стартували півфінальні поєдинки чемпіонату Європи з боксу 2017 серед чоловіків. У ваговій категорії 56 кг українець

Мессі зобов’язаний виплатити 252 тисячі євро штрафу за несплату податків

У цьому разі суд знімає з аргентинця покарання у вигляді позбавлення волі на 21 місяць Верховний суд Іспанії змінив покарання для зірки «Барселони» Ліонеля Мессі. Замість тюремного ув’язнення строком на

Український боксер Шелестюк проведе бій проти мексиканця Хесуса Родрігеса

Поєдинок відбудеться в ніч на друге липня в Сакраменто Непереможний на профірингу 31-річний українець Тарас Шелестюк  (15-0, 9 КО) в своєму наступному бою в ніч на 2 липня поміряється силами

Перша ракетка України може пропустити Вімблдон

Еліна Світоліна відчуває проблеми з ногою і не хоче ризикувати кінцівкою сезону Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна заявила, що через травму ноги може відмовитися від участі у Вімблдоні. «Кожен раз,

Світоліна не змогла вийти у чвертьфінал турніру в Бірмінгемі

Перша ракетка України програла італійці Камілі Джорджі Українка Еліна Світоліна не змогла пробитися до чвертьфіналу тенісного турніру в Бірмінгемі, призовий фонд якого становить понад $800 тис. У другому колі Світоліна,