Спорт

Перемоги у Дебрецені і призовий фініш у Тюбінгені

Українські легкоатлети показують свою майстерність на міжнародних змаганнях Основним легкоатлетичним турніром минулого вікенду став Кубок Європи зі спортивної ходьби. Але успіхи Україні приніс не лише він. Гліб Піскунов встановив національний

Сергій Ребров: Суркіс повинен для себе зрозуміти, чи потрібен я команді

Головний тренер «Динамо» Сергій Ребров відповів на запитання журналістів після матчу проти Зорі. Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров після програного матчу чемпіонату України «Зорі» (1:2) заявив, що деякі футболісти втратили

Світоліна виграла найбільший турнір в кар’єрі

Українка в напруженому фіналі в Римі здолала Симону Халеп Перша ракетка України і 11-й номер світового рейтингу українка Еліна Світоліна  виграла один з головних грунтових турнірів сезону категорії WTA Premier

Україна залишилась без медалей на чемпіонаті Європи з художньої гімнастики

Вікторія Мазур запам’яталася угорській публіці своєю харизмою і чистими лініями Сьогодні в Будапешті пройшов фінальний день чемпіонату Європи, і розігрувалися медалі у фіналах в окремих видах. У фінал з 10

Чемпіонка світу з боротьби Оксана Гергель вийшла заміж

Весілля борці відгуляли в Мукачево Сьогодні в Україні однією спортивною сім’єю стало більше. На Закарпатті відгуляла весілля чемпіонка світу-2015 і срібна призерка Європи-2016 з боротьби Оксана Гергель. Її обранець також

В олімпійському селищі Пхенчхана-2018 не вистачає спальних місць

Через зміни в конструкції будівель кількість ліжок скоротилася на тисячу Національні олімпійські комітети стурбовані малим числом спальних місць волімпійському селищі Пхенчхана-2018. За заявами організаторів, число ліжок в олімпійському селищі має становити більше 4 тисяч. Однак в реальності виявилося, що через зміни в конструкції будівель кількістьліжок скоротилася до 3 тисяч. Також Національні олімпійські комітети висловили невдоволення транспортноюструктурою міста.

«Динамо» зазнало чергової поразки в чемпіонаті України

Кияни на своєму полі поступилися «Зорі» У 30 турі чемпіонату України з футболу київське «Динамо» на своєму полі приймало луганську «Зорю». Початок матчу вийшов спокійним, а перші моменти кожна з

Еліна Світоліна: Сподіваюся, я зможу захистити титул

Українка прокоментувала перемогу в Римі Перша ракетка України Еліна Світоліна виграла великий турнір в Римі з призовим фондом 3 млн євро. У фіналі Еліна обіграла румунку Симону Халеп. — Це

«Шахтар» не зумів перемогти «Олімпік» в матчі Прем’єр-ліги

Гра в Києві завершилася внічию 1:1 У 30 турі чемпіонату України з футболу в Києві відбулося донецьке дербі. Чемпіон України «Шахтар» приймав «Олімпік», який зберігає шанси на бронзові медалі. Номінальні гості

Українка Сапсай стала чемпіонкою Європи з самбо

Наша спортсменка здобула другу найвищу нагороду для збірної України на турнірі У Мінську завершився чемпіонат Європи серед чоловіків і жінок, де в останній день українці виграли 5 нагород: «золото» і

Українські легкоатлети виграли Кубок Європи зі спортивної ходьби

У Подебрадах лідери збірної вибороли дві медалі на 50 км Іван Банзерук  і Ігор Главан, лідери збірної України зі спортивної ходьби, зайняли перше і друге місця в гонці на 50

Еліна Світоліна перемогла на престижному тенісному турнірі в Римі

Призовий фонд турніру складає 3 076 495 євро Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла у фіналі престижного турніру в Римі. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет, який вже привітав спортсменку із

20-річний українець Грико став п’ятим на Світовому Кубку виклику в Хорватії

Гімнаст виступив у фіналі вправ на брусах Гімнаст збірної України учасник Олімпійських Ігор 2016 Владислав Грико  посів п’яте місце у вправах на брусах на етапі Світового Кубка виклику в хорватському

Світоліна обіграла переможницю Ролан Гаррос і вийшла у фінал турніру в Римі

Українка очолить чемпіонську гонку WTA Українська тенісистка Еліна Світоліна  вийшла у фінал престижного турніру в Римі, Італія, з призовим фондом в 3 076 495 євро. В 1/2 фіналу турніру перша