Главная / Політика / Розірвати всі відносини з Росією заважають домовленості — експерт

Розірвати всі відносини з Росією заважають домовленості — експерт

Розірвати всі відносини з Росією заважають домовленості - експерт

Розірвати дипломатичні відносини з країною-агресором Україні заважають домовленості можновладців.

Таку думку в коментарі Gazeta.ua висловив експерт з питань зовнішньої та безпекової політики Олексій Куроп’ятник.

«Є видимі для нас відносини з Росією, а є ті, які ми не бачимо. Знаємо, що Порошенко і не тільки мають власність на території Російської Федерації. Ідеться не лише про липецьку фабрику. Для них це матиме негативні наслідки. Думаю, саме через це не розривають дипломатичні відносини та стратегічне співробітництво з РФ.

Припускаю, що є певні домовленості, за яких розірвання дипломатичних відносин і скасування договору про співробітництво можуть мати негативні наслідки для власності наших олігархів на території РФ. Вони є заручниками. Це найбільш вірогідне пояснення, чому так відбувається», — припустив Куроп’ятник.

При цьому ініціативу президента Петра Порошенка зупинити дію деяких пунктів договору про дружбу з Росією експерт вважає частиною передвиборчої кампанії.

«Тактично розпочалася передвиборча кампанія… Припинення дії окремих положень договору не суперечить правовій практиці. Це суперечить здоровому глузду. Із країною-агресором підтримувати навіть частково договір про співробітництво — це абсурд. І це на п’ятому році війни», — сказав експерт.

Новини по темі:  Немає бажання ще одну революцію влаштовувати: Саакашвілі переконує, що акція у Києві буде мирною