Главная / Політика / Суперечки поміж антикорупційними органами в Україні не справляють хорошого враження на Європу — Вагнер

Суперечки поміж антикорупційними органами в Україні не справляють хорошого враження на Європу — Вагнер

Суперечки поміж антикорупційними органами в Україні не справляють хорошого враження на Європу - Вагнер

Попри те, що стільки вже зроблено, набагато більше роботи ще попереду, — Вагнер про реформи.

У Брюсселі слідкують інформацією щодо подій навколо НАБУ та Антикорупційної прокуратури і «це не справляє хорошого враження».

Про це заявив керівник Групи підтримки України в Єврокомісії Пітер Вагнер, — пише «Радіо Свобода».

«Ми знаємо про події у Києві. Ми слідкуємо за повідомленнями, хоча це і не наша справа — аналізувати і вирішувати, що саме відбувається….  Безумовно, це не справляє хорошого враження, коли ті, хто мав би боротися з корупцією, більше борються між собою. Або ні — може часом це лише шум у пресі, про який ми не можемо судити, або про який дізнаємося лише за кілька днів», – сказав він. 

Разом з тим,  говорячи про реформи в Україні та враження Брюсселя від них, Вагнер зазначив: «Загальне враження — те, що сталося протягом останніх 3 років — це більше, ніж сталося за попередні 20». 

«Попри те, що стільки вже зроблено, набагато більше роботи ще попереду. І третій момент — і він дійсно важливий — де ми зараз і як все буде рухатися далі? Немає відчуття, що бодай якісь зміни є незворотніми», — зазначив Вагнер. 

«Реформи тривають… Україна вирішила йти цим шляхом і ми готові стояти поруч. Так, є багато питань, наприклад, щодо боротьби з корупцією, але у цілому — ми поруч з Україною», — резюмував він. 

ВідеоАртем Ситник відреагував на інформацію про "жучки" НАБУ у кабінеті Холодницького

Чиновник назвав інформацію про негласне прослуховування у кабінеті керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького викривленою і не підтвердженою.

Суперечки поміж антикорупційними органами в Україні не справляють хорошого враження на Європу - Вагнер

Нещодавно стало відомо, що Назара Холодницького прослуховували. В його кабінеті в акваріумі була знайдена відповідна апаратура. Прослуховуванням займались слідчі ГПУ та НАБУ. Сьогодні, 30 березня, генеральний прокурор Юрій Луценко звернувся до Квалифікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з проханням розглянути питання звільнення керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Холодницького.

Новини по темі:  "АТО треба починати з Києва" - низку медіа назвали солдатами гібридної війни Путіна