Главная / Політика / «Жучки» у кабінеті Холодницького: ЗМІ повідомили подробиці

«Жучки» у кабінеті Холодницького: ЗМІ повідомили подробиці

"Жучки" у кабінеті Холодницького: ЗМІ повідомили подробиці

Прослушку в кабінеті керівника САП Назара Холодницького встановили детективи НАБУ за згодою генерального прокурора Юрія Луценка.

За інформацією видання, більше місяця тому детективи НАБУ звернулись до ГПУ з проханням відкрити провадження проти Холодницького, а генпрокурор дав на це згоду. Санкцію погодив суд, пише «Українська правда».

За якою саме статтею було відкрито провадження, з’ясувати не вдалося. Від співрозмовників у ГПУ стало відомо, що процесуальне керівництво у ньому здійснює Володимир Гуцуляк. Його називають керівником так званого «департаменту Кононенка-Грановського», який у ГПУ займається всіма чутливими для влади питаннями.

Саме в цьому департаменті під керівництвом Гуцуляка працював одіозний екс-прокурор Дмитро Сус, який влітку 2016-го засвітився в гучному скандалі між ГПУ та НАБУ. В розпал конфлікту слідчо-оперативна група на чолі з ним приходила з обшуками до НАБУ, а стеження за самим слідчим призвело до сутичок між працівниками двох силових структур.

Саме за погодження керівника цього ж «департаменту» у кабінеті Холодницького НАБУ встановило «жучки». Вони працювали кілька тижнів.

За інформацією «Цензор. НЕТ», НАБУ вело прослуховування кілька місяців. Його результати зберігаються у генерального прокурора.

Новини по темі:  Порошенко виступить у Раді із щорічним посланням про Україну