Главная / Політика / Зброю на стіл: Рада змінила закон для нардепів

Зброю на стіл: Рада змінила закон для нардепів

Зброю на стіл: Рада змінила закон для нардепів

Верховна Рада підтримала зміни до закону «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб», який зобов’язує народних депутатів здавати зброю при вході у будівлі під державною охороною.

За це проголосували 263 депутати.

В будівлі, де працюють Верховна Рада, президент, Кабінет міністрів, а також інші органи державної влади, щодо яких здійснюється державна охорона, не допускатимуть осіб з холодною або вогнепальною зброєю (крім людей, які здійснюють державну охорону відповідної будівлі), повідомляє «Інтерфакс-Україна»

Також йдеться про недопуск осіб з вибуховими речовинами, засобами підриву, боєприпасами, навчальними або імітаційними боєприпасами, легкозаймистими рідинами або горючими твердими речовинами, піротехнічними засобами.

Виключаються з цього переліку — отруйні і сильнодіючі речовини.

Військовослужбовці Управління державної охорони матимуть право не допускати осіб, які мають при собі заборонені предмети.

Секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони народний депутат від БПП Іван Вінник наголосив, що при цьому народні депутати залишаються недоторканними: ніхто обшукувати і оглядати їх не буде, пише «Українська правда»

Закон вступить в силу з дня його публікації.

Новини по темі:  Бандеру боялися, тепер "Слава Україні" говорять на кожному кроці - "свободівець"