Главная / Політика / Рабінович пообіцяв святкувати салютами відставки всіх пройдисвітів і казнокрадів при владі

Рабінович пообіцяв святкувати салютами відставки всіх пройдисвітів і казнокрадів при владі

Салют з більш ніж 1000 залпів ввечері в неділю, 18 березня, на набережній Дніпра в Києві організували активісти політичної партії «За життя». Про це йдеться в сюжеті телеканалу NewsOne.

 
Рабінович пообіцяв святкувати салютами відставки всіх пройдисвітів і казнокрадів при владі

Феєрверк був присвячений відставці Валерії Гонтаревої з поста глави Національного банку України.

«Протягом кількох місяців тисячі активістів партії «За життя» приходили до Нацбанку, об’єднавшись з тисячами обдурених вкладників, вимагали негайного звільнення та відповідальності Гонтаревої, Рожкової (заступник голови Нацбанку Катерини Рожкової, — ред.) та їхньої банди. Ми під стінами Нацбанку вимагали відставки і суду, — домоглися поки тільки відставки, але обов’язково доб’ємося й суду!» — заявив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович перед початком феєрверку.

Парламентарій також пообіцяв, що подібними салютами будуть відсвятковані й відставки інших «пройдисвітів та казнокрадів», чого і домагається його політсила.

 
Рабінович пообіцяв святкувати салютами відставки всіх пройдисвітів і казнокрадів при владі

«Партія «За життя» не тільки доклала левову частку зусиль до звільнення країни від Гонтаревої, але й пообіцяла відсвяткувати її відхід святковим салютом. І, незважаючи на холодну погоду, ми це робимо сьогодні в столиці України (в неділю, 18 березня 2018 року, — ред.). Сподіваємося, дійде і до розслідування злочинів Гонтаревої перед фінансовою системою країни — і її посадять-таки до в’язниці… А партія «За життя» обіцяє так само точно звільнити Україну від незаконного міністра Супрун (в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, — ред.) — і теж влаштує салют на честь цього. Так всіх потихеньку звільнимо від цих пройдисвітів і казнокрадів — і влаштуємо салюти у всіх великих містах України, коли партія «За життя» прийде до влади», — сказав на завершення народний депутат.

Новини по темі:  Старе шмаття Хомутинника і дитяче мило Бахтеєвої: депутати коментують свою зовнішність після канікул