Главная / Політика / Порошенко анонсував поїздку до Німеччини з приводу миротворців

Порошенко анонсував поїздку до Німеччини з приводу миротворців

Порошенко анонсував поїздку до Німеччини з приводу миротворців

Подорож запланована на великодній час.

Одразу після свята Пасхи президент України Петро Порошенко має намір відвідати Німеччини. Як повідомляє прес-служба глави держави, цей візит покликаний координувати дії з міжнародними партнерами щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

«Одразу після Великодня планую здійснити візит до Німеччини», — заявив президент під час зустрічі з особовим складом штабу АТО. Головнокомандувач пояснив, що координація дій необхідна для забезпечення ухвалення рішення Ради безпеки ООН про миротворців, які мають прийти на українську землю, а також ефективної імплементацію мінських домовленостей.

Порошенко вкотре наголосив на важливості забезпечення сталого режиму припинення вогню, виведення окупаційних російських військ з Донбасу, безперешкодного доступу спостерігачів СММ ОБСЄ до усієї території конфлікту, включаючи неконтрольовану ділянку українсько-російського кордону. «І наголошую – досягнення домовленості щодо розміщення на території Донбасу, включаючи неконтрольовану частину кордону між Україною та Росією, повноцінної миротворчої місії ООН, які мали би право і роззброювати незаконні збройні формування, і забезпечувати порядок на окупованих територіях», — зазначив він.  

ВідеоМиротворча місія ООН в Україні стала однією з головних тем на конференції в Мюнхені

20 тисяч миротворців на окупованих територіях України, плюс чотири тисячі поліцейських – такий план для України передбачає Андерс фоґ Расмуссен. Цю пропозицію розробили експерти ООН в американському Інституті Хадсона. Порошенко, який також у Мюнхені, каже, що ідею миротворчого контингенту підтримує весь цивілізований світ.

Порошенко анонсував поїздку до Німеччини з приводу миротворців

Новини по темі:  Порошенко у Давосі зустрівся із зятем Трампа