Главная / Політика / Савченко спростувала чутки про отримання земельної ділянки та інших бонусів

Савченко спростувала чутки про отримання земельної ділянки та інших бонусів

Савченко спростувала чутки про отримання земельної ділянки та інших бонусів

Нардеп стверджує, що її родина жодним чином не поліпшила свого матеріального становища.

Народний депутат України Надія Савченко заперечує, що після її повернення з російської в’язниці її родина отримала земельну ділянку та інші бонуси.

Про це вона сказала в ефірі ток-шоу “Право на владу” на телеканалі “1+1”.

ВідеоСавченко спростувала чутки про отримання земельної ділянки та інших бонусів

Після звільнення з полону родина нардепа Надії Савченко не отримала нічого, стверджує депутатка. А також заперечує, що її матері виділили земельну ділянку. За словами Савченко, хоча їй чимало чого пропонували, вона відмовлялась від усіх пропозицій.

Савченко спростувала чутки про отримання земельної ділянки та інших бонусів

“Відкрийте абсолютно доступні реєстри, кадастри, перевірте декларації і подивіться, що моя родина не поліпшила соціального стану з тих пір, як я стала народним депутатом і героєм України. Моя мати не отримувала земельної ділянки”, — заявила депутат.

Савченко каже, що єдину земельну ділянку, якою володіла її матір, була хата, в якій вона народилася. Нещодавно її продали, щоб придбати квартиру.

“Ми не маємо додаткової машини, усі регалії, якими я користувалася, це пільги на сплату комунальних послуг. Але такі пільги, які були мені надані як герою України, були мені надані набагато раніше як учаснику бойових дій, коли я повернулася з Іраку. У мене з 23 років є ці пільги і вони не змінилися. І в моєї матері, як “дитини війни”, є такі самі пільги”, — сказала Надія Савченко.

У 2016 році з'явилося повідомлення, що матері Надії Савченко виділили 9 соток київської землі, але на той час у власність ділянка ще не перейшла, бо Марії Савченко треба було розробити план землеустрою. 

ВідеоМатері Надії Савченко держава надала землю на болоті

 

Новини по темі:  "Це було неадекватно": у МЗС сподіваються, що Угорщина змінить риторику щодо закону про освіту в Україні