Главная / Політика / Геращенко виклав у Мережу відео бійки депутатів через «правки Лозового»

Геращенко виклав у Мережу відео бійки депутатів через «правки Лозового»

Геращенко виклав у Мережу відео бійки депутатів через "правки Лозового"

У сутичці брали участь депутати з ВО "Батьківщина" і "БПП".

Народні депутати Вадим Івченко (ВО «Батьківщина») та Олексій Гончаренко («БПП») влаштували бійку в студії одного з українських каналів.

Відео конфлікту на своїй сторінці в Facebook виклав депутат від «Народного фронту» Антон Геращенко.

За його словами, конфлікт стався через закон про скасування «правок Лозового». Він почався в студії і продовжився в коридорі. На відео видно, як Івченко тягає за піджак Гончаренка.

“Вадим сказав що фракція Олексія не підтримала належним чином скасування тих злощасних правок. Олексій заперечив в не цілком коректній, як на мене, формі. Думаю, що завтра вони потиснуть один одному руки», — описав суть конфлікту Геращенко.

Нардеп викликав поліцію для оформлення протоколу.

Нагадаємо, 3 жовтня Рада затвердила законопроект, що запустить судову реформу і передбачає зміни до низки кодексів, а також новації, які вже викликали бурхливі дискусії. Деякі нардепи у залі обурювались законом та заявляли, що він суперечить конституції. Тривалий час у залі було чутно крики «Ганьба!», а безпосередньо перед голосуванням нардепи скаржились Парубію на «кнопкодавство» під час розгляду правок до документа.

Своєю чергою начальник Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк запевнив, що зміни до Кримінального процесуального Кодексу, які Верховна Рада ухвалила 3 жовтня, у разі набуття чинності призведуть до закриття усіх кримінальних проваджень щодо усіх злочинів часів Майдану, які нині розслідуються.

ВідеоУ Раді відбулось голосування за скасування скандальних "правок Лозового" щодо похорону людей

Депутати провалили голосування. Не вистачило голосів. Нагадаємо, що унаслідок ухвалених парламентом змін до кримінально-процесуального кодексу, будь-який слідчий для призначення експертизи повинен звернутися до суду за дозволом. Ідеться і про судово-медичну експертизу. Якщо у слідчого виникнуть підозри, що людина померла насильницькою смертю, родичі не зможуть віддати тіло до моргу без рішення суду.

Новини по темі:  Посол Литви розповів про здобутки і поразки Путіна після початку агресії проти України

Геращенко виклав у Мережу відео бійки депутатів через "правки Лозового"