Главная / Політика / Семенченко пояснив, що виносив із наметового містечка за годину до знесення

Семенченко пояснив, що виносив із наметового містечка за годину до знесення

Семенченко пояснив, що виносив із наметового містечка за годину до знесення

Перед демонтажем наметового містечка під ВР 3 березня народний депутат Семен Семенченко виніс звідти сумки з невідомим вмістом.

Про це повідомляє «Українська правда».

За словами Семенченка, про те, «що буде штурм, стало відомо напередодні».

«Хлопці (мітингувальники. — Gazeta.ua) вирішили залишатися (в наметовому містечку. — Gazeta.ua). Я виносив сумки з їхніми особистими речами», – сказав нардеп.

На питання, чому тільки він, маючи депутатську недоторканність, ніс сумки, Семенченко сказав: «Ніс тільки я, тому що перед цим три або чотири рази були спроби обмежити прохід і вихід з наметового містечка. Тільки нам, депутатам, поліція дозволяла їх носити. Тому я брав тоді дрова, а зараз сумку. Депутатів не чіпають».

Натомість у поліції заявили, що Семенченко виносив із наметів зброю. Директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко надав відео, на якому видно, як о 06:45 третього березня – приблизно за 40 хвилин до початку слідчих дій в містечку — Семенченко виносить речі.

На питання про те, що у наметовому містечку поліція знайшла зброю, а потім експертиза підтвердила, що зброя була бойовою, Семенченко відповів: «Зброї не було,був винятково мирний мітинг, а зброю підкинули».

Новини по темі:  У Порошенка анонсували пряме авіасполучення України та Мальти