Главная / Політика / Підозрюваний у масштабному розкраданні Бакулін передав комітету Ради виписку з московської лікарні

Підозрюваний у масштабному розкраданні Бакулін передав комітету Ради виписку з московської лікарні

Підозрюваний у масштабному розкраданні Бакулін передав комітету Ради виписку з московської лікарні

За словами членів комітету, згідно з діагнозом нардеп може приїхати до України, щоб взяти участь у слідстві.

Народний депутат від фракції «Опозиційний блок», колишній очільник НАК «Нафтогаз України» Євген Бакулін, підозрюваний у розкраданні майже мільярда гривень, якому загрожує зняття недоторканності та арешт, передав регламентному комітету довідку з Інституту ім. М.Скліфосовського в Москві.

Про це заявив член комітету Дмитро Лубінець (фракція «Блок Петра Порошенка») під час розгляду подання генерального прокурора Юрія Луценка, пише «Інтерфакс-Україна».

«Із тих матеріалів, які ми побачили… виписка з лікарні Скліфосовського з Москви, де чітко зазначено — навіть лікарі дали діагноз, що людина може брати участь, тобто приїхати до України, що він не в стаціонарі, що він потрапив (до лікарні — прим.ред.), побув один день, його виписали», — розповів він.

За словам Лубінця, регламентний комітет вперше зіткнувся з тим, що народний депутат, на якого внесене подання, не бажає приходити на засідання профільного комітету.

«Навіть у Москві роблять усе, щоб у пана Бакуліна була можливість приїхати до України», — додав депутат.

Своєю чергою Луценко зазначив, що Бакулін перебуває за межами України декілька років, проте весь цей час досі є народним депутатом, а також розповів, що передавав через керівництво фракції «Опозиційний блок» пропозицію Бакуліну прибути для роботи зі слідством, натомість йому завжди відповідали: «Він або зайнятий, або хворіє».

«Де він зайнятий і де він хворіє — нам не повідомляє ні керівництво фракції, ні адвокати самого Бакуліна. Я розцінюю це як спробу уникнути відповідальності, переховуватися від слідства, і насамперед тому я сьогодні просив притягнути його не лише до кримінальної відповідальності, а й до затримання та арешту», — наголосив генпрокурор і натякнув, що збирається направити до Ради подання на інших народних депутатів.

Новини по темі:  Розшукуваний екс-заступник керівника міліції Києва засвітився у охороні матчу на "Лужниках"

Нагадаємо, раніше регламентний комітет Верховної Ради дав дозвіл на притягнення до відповідальності, затримання і арешт нардепа «Опозиційного блоку», колишнього очільник НАК «Нафтогаз України» Євгена Бакуліна, підозрюваного в розкраданні коштів.

16 лютого генпрокурор підписав документи, що стосуються Бакуліна. Депутату загрожує зняття недоторканності через справу про «вишки Бойка». Сам політик опинився на лікарняному.