Главная / Політика / Депутати Лещенко і Войціцька вимагають зупинити ТЕС, від якої залежить робота Дніпросталі

Депутати Лещенко і Войціцька вимагають зупинити ТЕС, від якої залежить робота Дніпросталі

Депутати Лещенко і Войціцька вимагають зупинити ТЕС, від якої залежить робота Дніпросталі

Біля офісу енергетичного холдингу ДТЕК проходить акція активістів і народних депутатів Сергія Лещенка (фракція БПП), Вікторії Войціцької (фракція «Самопоміч»).

Приводом до акції послужили питання екології, пов’язані з роботою вугільної теплоелектростанції в Дніпрі. Учасники акції стверджують, що намагаються так запобігти погіршенню екологічної ситуації в місті.

Еколог ДТЕК запропонувала роз’яснити ситуацію, пов’язану зі складнощами роботи станції, однак депутати відмовилися вислухати позицію компанії. Представники фракцій зосередилися на вимогах про встановлення низької ціни на українське вугілля і зниження тарифів для промислових споживачів електроенергії. Питання, пов’язані із забрудненнями від інших промислових підприємств також не цікавили депутатів.

Нагадаємо, що за даними рейтингу Міністерства екології, найбільшим забруднювачем повітря є криворізький «Арселор Міттал».

Важливо відзначити, що Придніпровська ТЕС безальтернативно забезпечує теплом лівобережну частину Дніпра, а також поставляє електроенергію на завод «Дніпросталь». Зупинка роботи станції залишить частину жителів без опалення, а завод може опинитися на межі зупинки.

Придніпровська ТЕС — теплова електростанція в Самарському районі міста Дніпра. Входить до складу генеруючої компанії «Дніпроенерго», контрольний пакет акцій якої належить холдингу ДТЕК. Зараз електростанція активно модернізує антрацитові блоки, переводячи їх на українське вугілля марки «Г». На березень 2018 року на українське вугілля переведені енергоблоки №7 і №8. До кінця року на марку «Г» планують переклад блоків №9 і №10.

Новини по темі:  "Олежка, вилазь, лотерейку застудиш" - у мережі глузують з виграшу Ляшка