Главная / Політика / «Це шо за ї**нута». Москаль різко відповів на звинувачення Супрун у «контрабанді» ліків

«Це шо за ї**нута». Москаль різко відповів на звинувачення Супрун у «контрабанді» ліків

"Це шо за ї**нута". Москаль різко відповів на звинувачення Супрун у "контрабанді" ліків

Очільник області не стримував емоцій на сесії облради.

Голову Закарпатської ОДА Геннадія Москаля обурила заява міністра охорони здоров'я Уляни Супрун про те, що ліки від кору в області були нерозмитнені належним чином.

На сесії облради Москаль процитував заяву Супрун, одночасно коментуючи її. Відео з сесії облради ТСН надав телеканал «Сіріус».

«Подивіться на цю Супрун. Я готую їй відповідь, що їй щеплення треба від дурості… Вчора розповсюдили всі інформаційні агентства її лист: «Є проблеми на Закарпатті, бо та місцева адміністрація, яку очолює Геннадій Москаль, отримали 8000 доз від Угорщини, але не розмитнили їх та завезли контрабандою». Хоча зараз ми виставляємо митниці – все розмитнено. Це що за ї**нута, я вибачаюсь», — різко відреагував Москаль.

Також він заперечив, що нібито лікарі не бажають використовувати «нерозмитнені належно» ліки.

«Да якби не ці ліки, ми б не змогли призупинити поширення кору», — додав очільник Закарпаття.

ВідеоМоскаль різко відповів Супрун на звинувачення у "контрабанді" ліків

Голову Закарпатської ОДА Геннадія Москаля обурила заява міністра охорони здоров'я Уляни Супрун про те, що ліки від кору в області були нерозмитнені належним чином. На сесії облради Москаль емоційно та з ненормативною лексикою прокоментував заяву Супрун. Відео ТСН надав телеканал "Сіріус".

"Це шо за ї**нута". Москаль різко відповів на звинувачення Супрун у "контрабанді" ліків

Наостанок Москаль нарік, що урядовці необережно створюють конфліктну ситуацією з Угорщиною, з якою і так виникло багато суперечок через новий освітній закон, який країни-сусіди вважають дискримінаційним щодо мов нацменшин.

«Скільки ми можем дебілів терпіти в уряді», — проголосив Москаль.

Нагадаємо, за статистикою 2017 року Україна увійшла до трійки лідерів серед країн Європи за захворюваністю на кір. Найбільше випадків захворювання було зафіксовано в Румунії — 5 562, Італії — 5 006 та Україні — 4 767.

Новини по темі:  Політична гра: Зеркаль прокоментувала заяви "Газпрому" про оскарження Стокгольмського арбітражу