Главная / Політика / Суд відмовив адвокатам Януковича у повторному допиті Порошенка

Суд відмовив адвокатам Януковича у повторному допиті Порошенка

Суд відмовив адвокатам Януковича у повторному допиті Порошенка

Представники президента-втікача звинуватили прокурорів у зриві допиту Порошенка.

Оболонський райсуд Києва відмовив адвокатам позбавленого звання президента України Віктора Януковича у повторному допиті чинного президента Петра Порошенка.

Про це заявив головуючий суддя Владислав Дев'ятко, повідомляє кореспондент ТСН.

Відповідне клопотання на початку засідання подали адвокати Януковича, аргументуючи тим, що напередодні під час допиту вони не встигли поставити всі запитання і таким чином не скористалися повною мірою своїм правом на допит свідка.

«Просимо допитати свідка Петра Олексійовича Порошенка повторно. Ми розуміємо, що генпрокурор і прокуратура повністю підконтрольні президенту і тому намагалися врятувати його від незручних питань протягом усього часу допиту. Думаю, що прокуратура послужила погану службу, зірвавши допит», — заявив адвокат Віталій Сердюк.

Своєю чергою прокурори зазначили, що приводом для повторного допиту Порошенка не може бути те, що адвокати Януковича були недостатньо підготовлені до допиту, а заяви захисників є неправдивими та неприпустимими.

«Клопотання взагалі не обґрунтоване. Сторона захисту мала всі можливості, навіть більше часу для того, аби поставити всі свої запитання, але не скористалася своїм правом, тому сторона обвинувачення вважає, що слід відмовити у цьому клопотанні», — сказав прокурор Руслан Кравченко.

Суд підтримав позицію прокуратури і відмовив адвокатам Януковича у повторному допиті президента Порошенка.

Нагадаємо, 21 лютого президента Петра Порошенка допитували як свідка у справі про державну зраду Віктора Януковича через відеозв'язок. Допит мав тривати орієнтовно до 15:30, але судді довелося припинити його, оскільки більшість запитань сторони захисту не стосувалися кримінальної справи, яку розглядає суд. 

Новини по темі:  Зарплата 20 тисяч і репутація ловеласа: Зорян Шкіряк відверто розповів про своє життя