Главная / Політика / Янукович присягнув народові України5

Янукович присягнув народові України5

25 лютого 2010 року Віктор Янукович офіційно став четвертим президентом України.

 
Янукович присягнув народові України5

О 9-ій ранку вісім років тому він прибув до Києво-Печерської Лаври, де отримав благословення від московського митрополита Кирила. Далі події перемістилися до Верховної Ради.

 
Янукович присягнув народові України5

Станом на 10 годину у парламенті зібралися 11 глав держав, чотири керівники парламентів, більше 15 міністрів закордонних справ. Із президентів України присутнім був лише Леонід Кучма.

У центрі гостьової ложі сиділа дружина нового президента Людмила Янукович з онуком. Нову першу леді обрамили у жабо. Спікера Держдуми Бориса Гризлова посадили в першому ряду.

Янукович прибув до Ради о 10:10. Із Mercedes ступив на червону доріжку. По ходу застібав ґудзика. Коли майбутній президент мав зайти до приміщення, двері раптом зачинилися і ледь не вдарили Януковича. Охорона кинулася спішно їх відчиняти.

У цей час спікер Володимир Литвин із помилками оголошував гостей. Янукович змушений був переминатися з ноги на ногу під зачиненими дверима залу. Коли спікер отримав сигнал, що майбутній гарант прибув, на півслові закінчив читати список.

Янукович зайшов до зали. Церемонія присяги нового президента розпочалася з гімну, який майбутній президент не спромігся вивчити. Голова Конституційного суду привів Януковича до присяги, яку він виголосив на Конституції та Пересопницькому Євангелії.

 
Янукович присягнув народові України5

В інавгураційній промові Віктор Федорович сказав, що парламент – місце для дискусій. Раніше присутній на церемонії Гризлов заявляв, що в Росії парламент – не місце для дискусій.

Новини по темі:  Уряд хоче контролювати українців в Інтернеті