Главная / Політика / Порошенко пояснив, чому особисто не приїхав на допит у справі Януковича

Порошенко пояснив, чому особисто не приїхав на допит у справі Януковича

Порошенко пояснив, чому особисто не приїхав на допит у справі Януковича

Гарант під час відеозв’язку повідомив, що мав поважні причини.

Президент України Петро Порошенко під час допиту у справі утікача Віктора Януковича через скайп пояснив, чому не зміг бути у залі під час процесу, а дає покази з Банкової.

За словами гаранта, вранці  в нього була нарада з військовим керівництвом України, яка завершилася о 13.40 — за 20 хвилин до початку засідання. Деталі зустрічі президент не розкрив. 

«О 15.30 у мене буде перша міжнародна зустріч», — додав Порошенко, уточнивши, що зустрічатиметься з представниками Данії. 

«Після цього буде один публічний захід та два міжнародних. І я такий відвертий для того, щоб показати, що я це роблю з повною повагою до суду», — підсумував він. 

Як повідомлялося раніше, в Оболонському суді відбувається допит президента України Петра Порошенка як свідка у справі про державну зраду Януковича. Представники прокуратури подали до судді клопотання щодо дистанційної участі гаранта у судовому процесі. Суддя прийняв клопотання і на запитання президент відповідає через відео-конференцію з будівлі Адміністрації президента. 

 

Новини по темі:  Україна відзначає четверту річницю Революції гідності