Главная / Політика / Вакарчук може не піти на вибори за однієї умови

Вакарчук може не піти на вибори за однієї умови

Вакарчук може не піти на вибори за однієї умови

Лідер «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук може піти на вибори президента, якщо перед ними не оголосять дострокові парламентські. Про це Gazeta.ua сказав політолог Микола Давидюк.

«Вакарчук намагається робити, щоб про нього не забували. Підтримує свою електоральну базу.

У деякі рейтинги його не включають, щоб імітувати відсутність підтримки. Він це розуміє і періодично про себе нагадує. Але не так часто — щоб не набридати і не бути схожим на класичних «печерських» політиків. Багато хто розуміє — Вакарчук може взяти участь у президентській кампанії заради парламентської. Тому планом про дострокові вибори його хочуть»збити», щоб не йшов у президенти. Такі сценарії можуть йти як від Порошенка, так і Тимошенко. До серпня не встигнуть «розкрутити» нову політичну партію, вона візьме менше. Тоді не факт, що Вакарчук піде далі. Якщо ж вибори будуть чергові — спочатку президентські, потім парламентські, то проведе у Верховну Раду велику команду.

Вакарчука-політика можуть «збити» достроковими виборами

Гра буде схожа, як із Кличком. Спочатку буде казати: ні. Все вирішиться ближче до осені. Якщо не буде позачергових виборів, то скоріше за все скаже: так. У протилежному випадку пояснить: ну я ж не обіцяв, що піду.

У Вакарчука є гарні стартові можливості. Важливо їх не втратити і не зробити фальстарту, зайвих кроків. Має шанси на виборах президента. 50% виборців досі не визначилися, за кого голосувати. Із них 20-30% при грамотній кампанії можуть підтримати», — каже експерт.

«Сучасний український політик повинен мати бачення майбутнього країни. Бо такі «супернові» політики, як Добкін, будуть маніпулювати минулим — де твій дід воював? коли Русь хрестили? А потрібна візія: коли побудуємо автобан, найбільший аеропорт у Європі, найкращий рівень життя. Він не повинен бути з вулиці. Людина має розуміти, як управляти системами. Із романтизмом — віддатися мрії країни, при цьому нормально керувати. Порошенко і Янукович не мріяли. У них — жорстка бухгалтерія», — вважає Давидюк.

Новини по темі:  Посол Угорщини побоюється утисків нацменшин в Україні через нові мовні законопроекти