Главная / Політика / Україна подасть в Міжнародний суд ООН докази проти РФ у двох процесах

Україна подасть в Міжнародний суд ООН докази проти РФ у двох процесах

Україна подасть в Міжнародний суд ООН докази проти РФ у двох процесах

Ми проходимо такий собі Рубікон, — заявили в МЗС.

Україна до 12 червня планує подати в Міжнародний суд ООН меморандум щодо порушення конвенцій про заборону фінансування тероризму та заборону всіх форм расової дискримінації.

Про це повідомила заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль на своїй сторінці у Facebook.

Подаючи Меморандум у справі про порушення РФ морського права ми проходимо такий собі Рубікон, який відкриває розгляд спр…

Опубліковано Lana Zerkal 19 лютого 2018 р.

19 лютого, Україна подала свій меморандум в арбітражному провадженні проти Російської Федерації за Конвенцією ООН з морського права 1982 року. «Ми проходимо такий собі Рубікон, який відкриває розгляд справи по суті», — повідомила Зеркаль.

«Наступним нашим кроком у захисті інтересів України буде подання меморандуму до Міжнародного cуду ООН щодо порушення конвенцій про заборону фінансування тероризму та заборону всіх форм расової дискримінації. У цій справі ми маємо подати Меморандум до 12 червня цього року», — зауважила вона.

ВідеоУкраїнський уряд позивається до суду ООН через порушення Росією морського права

Уряд позивається проти Росії через порушення своїх прав: в Азовському та Чорному морях та Керченській протоці. Україна виклала свою позицію у меморандумі, який подала на розгляд трибуналу. Тепер свої контраргументи мають викласти росіяни, у них на це часу до середини листопада.

Україна подасть в Міжнародний суд ООН докази проти РФ у двох процесах

 

Новини по темі:  Парубій закрив сьому сесію Верховної Ради