Главная / Політика / Клімкін анонсував зустріч у «нормандському форматі» найближчим часом

Клімкін анонсував зустріч у «нормандському форматі» найближчим часом

Клімкін анонсував зустріч у "нормандському форматі" найближчим часом

Глава МЗС зауважив, що він мав низку переговорів з представниками Франції та ФРН.

Зустріч у «нормандському форматі» на рівні глав МЗС Німеччини, Франції, України та Росії відбудеться незабаром.

Про це у прямому ефірі «Свободи слова» заявив глава МЗС України Павло Клімкін, — пише Укрінформ.

«На шосту годину у п’ятницю (16 лютого – ред.) планувалася нормандська зустріч, потім ми її переносили декілька разів. І в результаті, шляхом дзвінків один з одним, домовилися, що вона відбудеться найближчим часом», — сказав дипломат.

За його словами, зустріч у «нормандському форматі» на полях Мюнхенської безпекової конференції не відбулася в силу різних причин. 

ВідеоЗустріч "нормандської четвірки" в Мюнхені зірвалася в останню хвилину

Обмін полоненими та звільнення українських політичних в'язнів у Росії мали обговорювати міністри. Однак, зустріч зірвалася в останню хвилину. Замість цього, глава МЗС України Павло Клімкін та його російський колега зустрілися віч-на-віч. На форум також вже прибув Президент України, який виступив з невеликою промовою до учасників першого дня безпекового форуму.

Клімкін анонсував зустріч у "нормандському форматі" найближчим часом

«Щодо французького міністра, то він не зміг взяти участь у зустрічі із самого початку», — зазначив Клімкін.

Глава МЗС також вказав на те, що в останній час він мав низку переговорів з представниками Франції та ФРН і тому «в цьому плані контакт є».

Як повідомлялося, ця зустріч мала відбутися в п’ятницю, проте керівник МЗС Німеччини терміново вилетів до Туреччини у зв’язку з важливою для дипломатів ФРН тамтешньою подією – виходом на волю арештованого журналіста. Міністр не встиг повернутися до обумовленого часу початку зустрічі, тому її проведення відклали на суботу. Керівник вітчизняного МЗС Павло Клімкін назвав проблему суто технічною та виловив сподівання, що розмова відбудеться вже найближчим часом.

Новини по темі:  Турчинов: Будь-яка співпраця з Росією є зрадою