Главная / Політика / Асоціація з ЄС: назвали відсоток виконаних Україною завдань

Асоціація з ЄС: назвали відсоток виконаних Україною завдань

Асоціація з ЄС: назвали відсоток виконаних Україною завдань

Україна в 2017 році виконала 41% зобов’язань по виконанню Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Таку цифру озвучила віце-прем’єр-міністр з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе на конференції «Підсумки імплементації Угоди про асоціацію».

«За минулий рік Верховна Рада виконала свої євроінтеграційні зобов’язання на 30 відсотків, уряд — на 42 відсотки, інші центральні органи виконавчої влади — на 50 відсотків. Це означає, що загально Україна у виконанні Угоди про асоціацію просунулася на 41 відсоток… Ті зміни, які ми робимо в євроінтеграційному полі, є незворотніми. Україна рухається саме в тому напрямку, який вона для себе обрала», — сказала віце-прем’єр.

За інформацією уряду, найвищі показники у виконанні Угоди — у сферах освіти та фінансів. Найменші досягнення — у секторах громадського здоров’я, транспортних і поштових послуг, довкілля.

«Ми просунулися в багатьох сферах, у яких стояли завдання на 2017 рік. Це і юстиція, сфобода та безпека, фінансовий сектор, в енергетиці та енергоефективності, у зменшенні технічних бар’єрів у торгівлі, гуманітарній політиці, освіті… У взаємодії з парламентом ухвалили 23 системні закони, які дають можливість далі впроваджувати Угоду про асоціацію», — наголосила Климпуш-Цинцадзе.

Новини по темі:  ЗМІ показали могилу Януковича в окупованому Криму3