Главная / Політика / На що українські партії витратили близько 400 млн гривень з державного бюджету – сьогодні в програмі «Гроші»

На що українські партії витратили близько 400 млн гривень з державного бюджету – сьогодні в програмі «Гроші»

На що українські партії витратили близько 400 млн гривень з державного бюджету – сьогодні в програмі "Гроші"

Серед витрат: чартерні перельоти, елітні закордонні готелі, пропагандистська діяльність та багато інших цікавих статей видатків.

У новому випуску програми «Гроші», який вийде сьогодні о 22:00 на телеканалі «1+1», журналісти проекту дослідять звіти українських політичних партій, які вони подали до НАЗК, та розкажуть, на що було витрачено 398 мільйонів гривень з державного бюджету в 2017 році. Цікаво, що серед видатків, зокрема, чартерні перельоти, елітні закордонні готелі, пропагандистська діяльність та багато інших цікавих статей видатків. Варто зазначити, що цього року на фінансування партій планують витратити ще більше, а саме 513 мільйонів гривень з грошей платників податків.

Також журналісти підготували ексклюзивний репортаж про нещодавню страшну аварію двох маршруток у Києві, під час якої постраждало 12 осіб, двоє з них тяжко травмовані. «Гроші» розкажуть, як автобуси без дозволів і навіть номерних знаків курсують столицею й іншими містами країни. Про бізнес на сотні мільйонів гривень і тих, хто «кришує» його у владі – сьогодні в програмі «Гроші» о 22:00.

Наостанок «Гроші» дослідять чергову аферу довкола тендеру Міністерства оборони на харчування для військових, на який було виділено чверть мільярда гривень. Журналісти розкажуть, хто заробить на переході на каталогове харчування, та як наживається фірма-посередник ТОВ «Військторг» на їжі для наших захисників.

Про це та інше дізнавайтеся у програмі «Гроші» сьогодні о 22:00 на телеканалі «1+1».

Новини по темі:  МЗС України закликало Польщу до конструктивного діалогу через "антибандерівський" закон