Главная / Політика / Уряд вніс до Верховної Ради законопроект щодо змін до закону про освіту

Уряд вніс до Верховної Ради законопроект щодо змін до закону про освіту

Уряд вніс до Верховної Ради законопроект щодо змін до закону про освіту

Кабмін пішов на поступки у впровадженні мовної статті закону.

У четвер, 15 лютого, уряд України вніс до Верховної Ради законопроект про внесення змін до закону про освіту.

На сайті українського парламенту законопроект зареєстрований під номером 8046 — «Проект Закону про внесення змін до пункту з розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про освіту» щодо уточнення деяких положень».

Наразі тексту документа на сайті Верховної Ради немає. Ініціатором законопроекту вказується прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Нагадаємо, на засіданні 14 лютого урядовці подовжили перехідний період для запровадження «мовної» статті закону «Про освіту» для національних меншин. Тепер у дітей з національних меншин та їхніх батьків буде більше часу для переходу на нові правила викладання предметів. Перехідний період триватиме до 2023 року. 

ВідеоУряд подовжив перехідний період для запровадження "мовної" статті закону "Про освіту"

Тепер у дітей з національних меншин та їхніх батьків буде більше часу для переходу на нові правила викладання предметів. Перехідний період продовжено до 2023 року. Угорщина блокує проведення засідання Комісії Україна-НАТО через претензії до "мовної" статті українського закону "Про освіту". Українська сторона назвала маніпуляцією і шантажем дії Угорщини, яка змушує Україну призупинити дію закону.

Уряд вніс до Верховної Ради законопроект щодо змін до закону про освіту

 

Новини по темі:  Саакашвілі спростував інформацію про переговори з Порошенком