Главная / Політика / Успішний політик в Україні має бути «кіборгом» — Вакарчук

Успішний політик в Україні має бути «кіборгом» — Вакарчук

Успішний політик в Україні має бути "кіборгом" - Вакарчук

Святослав Вакарчук заявив, що перегляд фільму «Кіборги» надихнув його на роздуми. Ними він вирішив поділитися з користувачами мережі.

Як передає «Радіо Свобода», Вакарчук переконаний, що вибір йти чи не йти в політику – дуже не простий. Однак це особистий вибір кожного. Вважає, людина, яка йде в політику чи у виконавчі або судові органи влади, має бути прикладом: «Це ніби записатися добровольцем на фронт. Не буває так, щоб ти йшов на війну і не жертвував комфортом, спокоєм сім’ї, власною безпекою. Люди йдуть захищати свою країну, усвідомлюючи ризики. Саме цим добровольці надихають інших».

Та зазначив: «Успішний політик в такій державі, як сьогоднішня Україна, має бути не просто добровольцем. Успішний політик в Україні сьогодні має справді бути «кіборгом».

Всі дії політиків мають бути добре продуманими та розрахованими наперед, наголосив він. І додав: «Якщо ти мусиш перебудувати будинок, в якому сам же і живеш, а переїхати тобі немає куди, найгірше що можна зробити – почати з руйнування основного фундаменту, не створивши фундаменту перехідного… тебе просто поховає під уламками твого ж будинку».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерт пояснив різницю між інтелектуалом-Вакарчуком та коміком-Зеленським

А щодо стратегії політика при владі написав: «Власним прикладом та вчинками завойовуєш авторитет. Згуртовуєш команду однодумців, користуючись цим авторитетом. Обережно, але впевнено проводиш зміни і в першу чергу ті, які дають швидкий результат. Позитивні зміни додають тобі все більше й більше прихильників. Коли таких прихильників стає відносна більшість – починаєш кардинальні фундаментальні зміни».

Новини по темі:  Саакашвілі заборонили в'їзд в Україну до 2021 року