Главная / Політика / Прикордонники і Міграційна служба заявляють, що не організовували чартер для Саакашвілі

Прикордонники і Міграційна служба заявляють, що не організовували чартер для Саакашвілі

Прикордонники і Міграційна служба заявляють, що не організовували чартер для Саакашвілі

Наразі невідомо, хто оплатив приватний літак для видворення політика.

Державна міграційна служба та Державна прикордонна служба  України заявляють, що не організовували транспортування політика Міхеіла Саакашвілі під час його реадмісії з України до Польщі.

Про це повідомляє програма «Схеми», спільний проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший».

«ДМС не здійснювала транспортування Міхеіла Саакашвілі з України до Республіки Польща. Інформація про транспортування зазначеної особи у ДМС відсутня», – заявили в Міграційній службі у відповідь на запит журналістів.

У прикордонній службі також повідомили, що не знають, хто організував та оплатив чартер для вивезення Саакашвілі до Польщі, і порадили звертатися з цим питанням до Міграційної служби.

Нагадаємо, Саакашвілі перевозили літаком Beechcraft Premier I польської компанії «Джетсторі». Вартість перельоту склала 8,5 тисяч доларів, цю суму журналістам підтвердили в компанії. Процедур держзакупівлі послуги для транспортування політика в реєстрах немає, а саме відповідь на питання про джерела фінансування рейсу має показати, чи йдеться про юридичний, чи таки про політичний процесс. 

12 лютого в Києві в ресторані «Сулугуні» на Музейному провулку  затримали лідера «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі. У Державній прикордонній службі наголосили, що політик порушив міграційне законодавство України і буде депортований до країни попереднього перебування. У підсумку Саакашвілі був доправлений до Польщі. 

ВідеоСаакашвілі екстрадували із України літаком, квиток на який коштує чверть мільйона гривень

Сьогодні із самого ранку і політики, і правозахисники, і журналісти шукали цей приватний літак . І питання дня до його власників – хто ж насправді заплатив за переліт. Журналісти ТСН розшукали потрібне повітряне судно і компанію-орендодавця.

Прикордонники і Міграційна служба заявляють, що не організовували чартер для Саакашвілі

 

 

Новини по темі:  РФ виходить, міжнародні сили заходять: Україна далі просуватиме ініціативу введення миротворців на Донбас - Клімкін