Домой / Політика / Луценки прокоментували свій відпочинок на Сейшелах за € 50 тисяч й похвалилися волонтерством

Луценки прокоментували свій відпочинок на Сейшелах за € 50 тисяч й похвалилися волонтерством

Луценки прокоментували свій відпочинок на Сейшелах за € 50 тисяч й похвалилися волонтерством

Подружжя стверджує, що віддає чимало коштів на допомогу людям з інвалідністю та АТОвцям.

Народний депутат Ірина Луценко прокоментувала інформацію ЗМІ щодо відпочинку на Сейшельських островах разом зі своїм чоловіком — генпрокурором Юрієм Луценком. ЗМІ стверджували, що це коштувало щонайменше 52 тисячі євро.

«Ця новорічна відпустка була особливою для нашої сім’ї. Ми всі працюємо, наші з чоловіком робочі графіки часто передбачають роботу до півночі та пізніше. За таких умов сімейні вечори з дітьми та рідними – це розкіш, а можливість провести час всім разом – безцінна», — написала вона у Facebook.

Також Луценко вирішила, що доречно буде розповісти про свою волонтерську і благодійницьку діяльність: «оскільки журналісти пишуть про витрати на відпочинок, вважаю за необхідне поінформувати, на що іще витрачаю власні кошти».

Юра вже все виклав, але додам пару слів від себе. Ця новорічна відпустка була особливою для нашої сім’ї. Ми всі працюєм…

Posted by Ірина Луценко on Wednesday, January 31, 2018

«У 2017 році була оплачена допомога інвалідам-спінальникам у Львові, обладнання для школи в Пісочині Харківської області, операція на серці мами бійця АТО, лікування жінки з Широкиного, допомога (ремонт, обладнання, транспорт, техніка, продукти, інше) 72-й бригаді ВСУ, навчання в Українському католицькому університеті дівчинці зі Львівської області, подарунки дітям, які лікуються в Охматдиті та Інституті раку, допомога Харківському дитячому будинку, концерт для дітей на 8 березня в Києві, оренда приміщення в Українському домі для аукціону по збору коштів для бійців АТО та інше», — написала вона у соцмережі.

Сам Луценко пояснив, що його сім’я вирішила поєднати «медовий місяць» сина Олександра та 30-річчя його шлюбу.

ВідеоЛуценко відзвітував про свої доходи після розголосу про його відпочинок на Сейшельських островах

На своїй сторінці у соцмережі Луценко назвав канікули спланованими і такими, що може собі дозволити. Адже отримує щомісяця від 130 до 220 тисяч гривень зарплати, а дружина – народний депутат Ірина Луценко, має понад 110 тисяч гривень доходів. Переліт, за словами генпрокурора, оплатив його син.

Новини по темі:  Порошенко вніс до Ради законопроект про Антикорупційний суд

Луценки прокоментували свій відпочинок на Сейшелах за € 50 тисяч й похвалилися волонтерством

«Саша і Настя вибирали місце у теплих краях. Син оплатив переліт (і ми це вказали у своїх деклараціях). Проживання (приблизно 20 тис дол на трьох) ми оплатили самі. У нас немає рахунків у офшорних зонах, ми не володіємо зарубіжною нерухомістю, яхтами чи гелікоптерами. Останнім часом я отримую зарплату від 130 до 220 тис. грн щомісяця. Іра — понад 110 тис. доходу. Це дозволило нам провести з дітьми 7 днів на відпочинку», — розповів Луценко.

«Так само як ці доходи дозволили мені в грудні оплатити матеріальну допомогу пораненим воїнам АТО на 450 тис грн, а Ірині допомогати іншим людям. Я щасливий з обох цих вкладень — у свою сім‘ю і в допомогу людям», — додав генпрокурор.

Раніше стало відомо, що президент Порошенко здійснив приватну поїздку на Мальдіви «з метою короткого відпочинку». Журналісти стверджують, що це коштувало не менше 500 тисяч доларів (більше 14 млн грн). 

ВідеоЛуценко прокоментував свої різдвяні канікули на Сейшельських островах

Про восьмиденну відпустку високопосадової родини розповіли журналісти програми "Схеми". За їхніми словами, відпочивали Луценки в одному з найрозкішніших готелів Сейшелів. Сам генпрокурор із сім'єю винайняли дві вілли з видом на океан. Це, підрахували журналісти, обійшлося у 42 тисячі євро. А ще близько 10 тисяч пішли на додаткові послуги, серед них і оренда гелікоптера.

Луценки прокоментували свій відпочинок на Сейшелах за € 50 тисяч й похвалилися волонтерством