Домой / Політика / Мосійчук подав до суду на директора НАБУ Ситника

Мосійчук подав до суду на директора НАБУ Ситника

Мосійчук подав до суду на директора НАБУ Ситника

Нардеп вимагає визнати бездіяльність Ситника протиправною.

Народний депутат Ігор Мосійчук подав позов до суду на директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника.

Про це повідомили у прес-службі Окружного адміністративного суду Києва.

«Позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Директора НАБУ Артема Ситника, яка полягає у невиданні наказу щодо необхідності до початку досудового розслідування кримінальних правопорушень за ознаками передбаченими статтями 3661 та 3682 Кримінального кодексу України, попереднього встановлення Національним агентством з питань запобігання корупції фактів порушення антикорупційного законодавства у ході повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, також позивач просить суд зобов’язати Ситника видати відповідний наказ.

Наразі Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі.

Нагадаємо, у грудні 2017 року НАБУ прийшло з обшуками до помічника народного депутата Ігоря Мосійчука. За словами нардепа, слідчі дії пов’язані з орендованим ним будинком, щоб помститися за позицію щодо Міхеіла Саакашвілі.

«Насправді це абсолютна маніпуляція: я в’їхав у цей будинок у січні 2017 і наступного року згідно з законом занесу його у декларацію. До того ж, справу порушено ще рік тому, 2016-го. Очевидно, зараз хтось вважав за потрібне дати їй хід. Це примушення до того, щоб я особисто і фракція Радикальної партії Олега Ляшка, до якої я входжу, підтримала забаганки так званих «антикорупціонерів» і їхніх закордонних покровителів. Я вважаю всі ці дії помстою заступника директора НАБУ Гізо Углави за мою принципову позицію щодо його друга Міхеіла Саакашвілі», — сказав нардеп.

Новини по темі:  Ляшко "попустував" в кабінеті Холодницького